реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Огляд газети "Сіверщина" за 2 лютого

02-Лют-17 912 0.0 0
Чергове число щотижневої просвітянської газети "Сіверщина", яку відродило правління товариства після погрому часів Януковича, аналізує події навколо боїв за Авдіївку Донецької області. Газета вважає їх поворотним пунктом для нашої перемоги.

Також у номері традиційно друга сторінка відведена під матеріали про російсько- українську війну. Зокрема, цього разу газета подає біографії та фото загиблих героїв - Володимира Моісеєнка з Іржавця на Ічнянщині та Ігоря Гулевського із Лісконог на Новгород- Сіверщині.

Про вшанування героїв Крут оригінально розповідає Віра Курико в статті "Текст, якому не придумаєш назви".

На редакційній сторінці, зокрема, погляд Владислава Пархоменка на студентські стипендії. "Сіверщина" завершує публікацію розвідки Тамари Демченко з історії чернігівської "Просвіти" та розповідає про нове пограбування "Просвіти".

У статті Павла Пущенка аналізуються "госпітальні бої" на Чернігівщині - тобто новий етап медичної реформи.

Історія будинку статбюро, погляд "Мимохідь" Василя Чепурного та чергова подача Ростислава Мартинюка із серії "Голінські історії" завершують черговий номер газети "Сіверщина", яку передплатити можна по всій Україні з наступного місяця.Теги:історія Чернігова, чернігівська Просвіта, газета Сіверщина, Авдіївка, Крути, госпітальні округи


Читайте такожКоментарі (0)
avatar