реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Офіційно: Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г. Шевченка потребує допомоги

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, будівля якого зазнала величезних руйнувань внаслідок ракетного удару російських агресорів 19 серпня цього року, звертається до всіх небайдужих по допомогу, необхідну для проведення аварійно-рятувальних робіт та захисту театральних приміщень від впливу погодних умов.

"Першочергово потрібні будівельні матеріали, плити OSB, поліетиленова плівка, різноманітні гідрозахисні матеріали, аби вберегти внутрішні приміщення від замокання під час дощу. Крім того, вкрай потрібні кріпильні матеріали (шурупи, цвяхи, таке інше), всілякі тканини для захисного накриття глядацьких крісел, сценічного одягу, реквізиту, апаратури, музичних інструментів тощо.

Будемо щиро вдячні за направлення будь-яких коштів на спеціальний рахунок номер:

UA693510050000026006879198384 в Акціонерному товаристві «УКРСИББАНК»
ЄДРПОУ 02225967
КП «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка»


Ми гарантуємо цільове використання кожної копійки і прозоре звітування з метою якнайшвидшого проведення аварійно-рятувальних робіт в будівлі театру і забезпечення відновлення повномірної діяльності одного з найдавніших театральних закладів України.

Ваша активна участь у допомозі Чернігівському драмтеатру буде найкращим свідченням нашої єдності і незламності у протистоянні жорстокому ворогові, готовності здолати усі випробування на шляху до перемоги.

Колектив театру"


Теги:ChernihivTheatre, драмтеатр, театр, Чернігів


Читайте також


Коментарі (0)
avatar