Головна › Новини › Місто
Нові керівники міської ради Чернігова
30-Лис-10 1295 0.0 1
Як і прогнозувала "Сіверщина", звільнено заступника міського голови Чернігова з гуманітарних питань Оксану Тунік-Фриз. Натомість щойно на сесії міської ради заступником міського голови з гуманітарних питань призначено Анну Романову.

За проголосували 28 депутатів, проти - 18, утрималися – 1. Кандидатуру вніс міський голова Олександр Соколов.

Щоправда, з її повноважень відібрано медицину та освіту, а вплив на ЗМІ ще раніше передано секретарю міської ради Олегу Шеремету. В компетенції нової заступниці лишаються туризм, молодь... Щоправда, й це зрозуміло -- Анна Романова нещодавно народила дитину і взагалі -то мала б сидіти вдома.
Тепер замість Анни Романової, яка не може бути депутатом, осікльки стала членом виконкому, до міської ради прийде ще один представник "Вени" -- Бережной. Нічого особистого, тільки бізнес.

Також заступниками міського голови стали Олександр Буцко, Станіслав Віхров, Олександр Сердюк, Віктор Бистров, який одночасно керуватиме управлінням фінансів. Недавній голова Деснянської районної ради Микола Сенькович став також заступником міського голови.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:О.Соколов, А.Романова, Чернігів, міська рада, нова влада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Только бизнес -- ничего личного. Теперь Вена точно никого другого в Чернигов не пустит. Монополька...
avatar