реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Ніжинський агрозаклад купив тепловізор воїнам на фронт

У народі говорять: перший раз – випадковість, другий – збіг обставин, третій – закономірність. Коли душею вболіваєш за майбутнє своєї держави, то знаходиш не лише час, сили, а й можливість реалізувати поставлену мету.

Ніжинський агротехнічний інститут силами своїх представників здійснює не лише збір коштів, а й доправлення адресної допомоги українським бійцям в зону АТО. Чи багато знайдеться в Україні керівників закладів, які особисто беруть участь у подібних заходах? Директор Ніжинського агротехнічного інституту Лукач В.С. саме з когорти таких. Ось і нещодавно керівник нашого навчального закладу повернувся із зони ведення бойових дій, де вкотре зустрівся з ніжинськими бійцями.

Співробітники та студенти Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України знову долучилися до благодійної акції зі збору коштів на потреби військовослужбовців. За два дні навчальними закладами зібрано 26 тисяч гривень та спільно з ініціатором – Благочинним Чернігівської області, протоієреєм, настоятелем парафії кафедрального храму Всіх Святих м. Ніжина отцем Сергієм – придбано якісний тепловізор вартістю 61 тисяча 300 гривень.

18 вересня 2014 року у храмі Всіх Святих у присутності представників організацій, які брали участь у зборі коштів, та небайдужих прихожан було вручено тепловізор представнику батальйону, де служать ніжинські військові.

Висловлюємо вдячність усім співробітникам і студентам інституту та коледжу за виявлену громадянську позицію та підтримку наших земляків, які мужньо й гордо захищають суверенітет нашої держави.Теги:Чернігівська єпархія, агроколедж, агротехнічний інститут, храм Всіх святих, російсько- українська війна, Ніжин


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
А якже яра антимайданівка Шейко як працювала так і працює в Лукача?
avatar
0
2
Це тим більш знаменно, бо агроінститутові ой як потрібні кошти для завершення будівництва головного корпусу, яке розпочалося близько 15 літ тому.
avatar
3
А чим же ти,шановний пан Шкурко,допоміг АТО???
Хіба-що,прапор змінив на своїй "хатинці" з одної Партії на Другу??? Як ПОПАНДОПАЛО....
avatar