реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Навіть "Чернігівгаз" має борги
11-Бер-13 1114 0.0 0
Як повідомили у відділі погашення податкового боргу ДПС у Чернігівській області, протягом минулого року податковий борг на Чернігівщині погашено на 130 млн. грн.

Наявність боргу, як правило, свідчить, що у платника податків виникли форс-мажорні обставини. Саме тому для таких платників передбачена багаторівнева система погашення боргу, яка передбачає процедури як самостійного виходу із ситуації, так і заходи примусового впливу з боку податкової служби.

Отже, за несвоєчасну сплату податкових зобов’язань, задекларованих платником самостійно, або донарахованих органами податкової служби, було направлено 3230 податкових вимог. За період дії податкових вимог (60 календарних днів) боржники самостійно розрахувалися з боргами. Таким чином, бюджет «живими» грошима отримав 23,8 млн. грн. податків і зборів.

За заявами платників податків для підтримки їх фінансово-економічного стану та уникнення банкрутства, податковою службою області було надано 635 розстрочок грошових зобов’язань на загальну суму 108 млн. грн. Тож, такі підприємства, як ПРАТ «Ніжинський хліб», який отримав розстрочку на загальну суму 950 тис. грн, та ПАТ «Чернігівгаз» - на 13,5 млн. грн. і до кінця року сплатив її, не потрапили до боржників.

Тому, лише у взаємодії з органами податкової служби, платники податків можуть уникнути неприємної ситуації з погашення податкового боргу з найменшими втратами і знову розпочати свою повноцінну фінансово-господарську діяльність.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:монополісти, податкові борги, Чернігівгаз, Ніжинський хліб


Читайте такожКоментарі (0)
avatar