реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

На Чернігівщині створено обласну організацію «Народний Фронт»

Таке рішення було прийняте на установчій конференції обласної організації політичної партії «Народний Фронт», яка відбулася 03 січня в м. Чернігів.

У роботі конференції взяли участь 42 делегати з усіх районів Чернігівської області, серед присутніх народний депутат України Олександр Кодола, а також депутати обласної, міських і районних рад.

Делегати конференції заслухали доповідь керівника Чернігівського регіонального виборчого штабу «Народного Фронту» Олександра Кодоли, який проаналізував роботу окружних та районних виборчих штабів під час парламентської кампанії, подякував усім за проведену роботу та зазначив, що організація спроможна вирішувати найскладніші завдання. Народний депутат також зосередив увагу присутніх на активній підтримці учасників АТО та їхніх сімей. У своєму виступі він зазначив, що мешканці Чернігівщини висловили велику довіру «Народному фронту», яку партія повинна виправдати своїми реальними справами.

«Ми створили нашу політичну силу лише у вересні минулого року, напередодні виборчої кампанії. Мабуть «Народний Фронт» сьогодні наймолодша політична сила в Україні. Але за дуже коротку виборчу кампанію ми виграли вибори, отримавши 1ше місце в Україні. Народ України надав найбільшу підтримку нашій команді. Саме тому ми повинні виправдати очікування людей і нарешті провести реальні зміни в нашій країні. Нашим завданням є формування якісно нової політичної сили в кожному місті і районі нашої області. Залучення нових, енергійних та авторитетних людей. Таким чином сформувати сильну команду для складних часів в кожному населеному пункті» – зазначив Олександр Кодола.

Делегати одноголосно обрали на посаду голови Чернігівської обласної партійної організації «Народний Фронт» Олександра Кодолу. Конференція також обрала Раду організації у складі 11 осіб.

Під кінець конференції новообраний голова партії озвучив найближчі плани обласної організації: робота над створенням міських і районних партійних організацій на території Чернігівської області та підготовка до місцевих виборів.

По завершенню Олександр Кодола розповів про свій перший місяць парламентської діяльності. Зокрема, нардеп наголосив на тому, що політична партія «Народний фронт» є найдисциплінованішою силою в українському парламенті, про це свідчить явка народних депутатів на пленарні засідання і їх одностайне голосування.

Також народний депутат проінформував всіх присутніх про свої законотворчі ініціативи. Перший законопроект, який підтримала Верховна рада, “Про забезпечення реалізації прав мешканців гуртожитків”. Згідно цього Закону продовжується строк дії мораторію на відчуження гуртожитків, які перебувають у господарському віданні підприємств та організацій з шести до одинадцяти років, тобто до 01 січня 2019 року. Таке продовження сприятиме забезпеченню конституційних прав на житло декількох сотень тисяч мешканців гуртожитків. За словами Олександра Кодоли наразі він є автором і співавтором 5 законопроектів. Всі вони вже проходять відповідну процедуру і готуються до розгляду на пленарних засіданнях Верховної Ради.Ніжин- сітіТеги:Народний фронт, Олександр Кодола, Ніжин


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Ось що робить реклама на телебаченні: навіть цілі фронти створює.
avatar