реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

... І тисяча гривень із хлопчачого блок-поста

Дві автівки поїхали на фронт з Ніжина – одну придбано коштом платників податків, тобто з бюджету міста, а другу придбало підприємство «Оксамит Смаку».

«Віримо, що ці авто слугуватимуть задля нашої спільної Перемоги. Для 30-го батальйону це п’ята автівка, передана міською владою. Також цього разу позашляховик передано для ВЧ 4456», - зазначив міський голова Олександр Кодола.

Як повідомили в Ніжинській міській раді, автомобілі перед відправленням були освячені настоятелем Покровської церкви ПЦУ о. Михайлом Якубівим. Разом з автомобілями на передову до наших захисників їдуть обереги, зроблені ручками ніжинських школярів.

Крім того, під час передачі автомобілів військовим школяр із села Хвилівка Матвій Козинець передав нашим захисникам 1000 гривень, зібраних на імпровізованому блокпосту на в’їзді в село. Матвій розповів, що разом із друзями збирали кошти для ЗСУ і мріяв особисто в руки віддати нашим захисникам. Тож сьогодні мрія хлопця здійснилася.Теги:Олександр Кодола, Михаїл Якубів, Ніжин, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar