реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Ляшко -- ставленик Львочкіна, Атрошенко -- Порошенка
11-Лис-12 1526 0.0 1
Чотири новообрані депутати-мажоритарники на Чернігівщині відносяться до так званої групи Фірташа-Льовочкіна.

Про це пишуть в своєму матеріалі на сайті «Українська правда» журналісти Сергій Лещенко та Мустафа Наєм.

Так за інформацією УП до цієї групи відносяться

207
Рибаков Ігор Олександрович
самовисування

208
Ляшко Олег Валерійович
Радикальна Партія

209
Куровський Іван Іванович
самовисування

210
Рудьковський Микола Миколайович
самовисування


Проблема Фірташа-Льовочкіна в тому, що лояльні до них мажоритарники часом - самодостатні люди. Тому число тих депутатів, яким глава адміністрації президента може давати пряму команду, не таке і велике.

Дехто зобов'язаний Льовочкіну, бо той відстояв його статус неформального кандидата від влади - але кампанію він проводив за свої гроші та захищав результат своїми силами. Як Рибаков або Жванія.

Дехто з союзників Льовочкіна, як, наприклад, Олег Ляшко, взагалі приховують свої відносини з ним. Тому не будуть відкрито виступати на його боці, - пише видання.

Крім того. об’єднавчі процеси серед мажоритарників очолюватимуть найбільш авторитетні самовисуванці. Першим в переговори вступив Петро Порошенко.

За інформацією джерел "Української правди", власник "Рошену" вже зустрівся з низкою депутатів-мажоритарників про об’єднання в окрему групу в майбутньому парламенті.

На сьогодні ядро групи нараховує чотири особи - сам Петро Порошенко, а також три мажоритарники - Олександр Домбровський, Григорій Заболотний і Владислав Атрошенко(206 в.о. на Чернігівщні)

Теоретично, Порошенко може консолідувати навколо себе до 20 мажоритарників, які здатні підтримати його або неформально, або об'єднавшись у групу

ПіК


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Ляшко, підсумки виборів, Атрошенко, Льовочкін, Порошенко


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
До ВР пройшли ті, хто безпосередньо працював з людьми, хто, як кажуть йшов в народ і хоч чимось покращував його життя.
Ті ж, хто лише в ЗМІ самогонорилися "патріотизмом" та гуманітарними своїми цінностями, але палець об палець не вдарили щоби хоч щось добре зробити людям, - отримали на виборах нищівнвну оцінку і пішли на задвірки історії.
Порошенко і його спільники ніколи не підуть в опозицію до влади - вони гросмейстери компромісів та домовленностей. Петро Олексійович і за освітою і по натурі ДИПЛОМАТ.
avatar