реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Кучму запідозрили у державній зраді

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти другого президента України Леоніда Кучми за статтею "державна зрада".

На підставі заяв керівника української делегації в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Леоніда Кучми 05.06.2019 в м Мінськ (Білорусь), оприлюднених в ЗМІ, Генеральною прокуратурою України 07.06.2019 внесено відомості в ЕРДР за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (Державна зрада), ч. 1 ст. 14 (Готування до злочину), ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань), ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 258-2 (Публічні заклики до вчинення терористичного акту з використанням засобів масової інформації) КК України , - йдеться в повідомленні.

У ГПУ наголосили, що досудове розслідування доручено Головному слідчому управлінню СБУ, а процесуальне керівництво забезпечується ГПУ.

Кучма не викликався до Генеральної прокуратури України для допиту щодо оприлюднених ним заяв, - відзначили в Генпрокуратурі.ВОЇТеги:ГПУ, державна зрада, Кучма


Читайте такожКоментарі (0)
avatar