реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Кримінальна "конвертація"

В ході оперативно-розшукових заходів в рамках операції «Фірма» співробітники УПМ ДПА в Чернігівській області, спільно з оперативним управлінням головного управління податкової міліції ДПА України припинили діяльність «конвертаційного» центру.

Співробітники УПМ ДПА в області встановили, що мешканець Чернігова в період з 2008 по 2009 рік перераховував безготівкові кошти за ніби-то придбані товарно-матеріальні цінності - з метою виплати заробітної плати в «конвертах» та проведення розрахунків за фактично придбані товари необлікованою готівкою.

З банківського рахунку товариства на поточні банківські рахунки підприємств України, що були зареєстровані без мети зайняття підприємницькою діяльністю, і входили до складу «конвертаційного» центру м. Києва, перераховувалися кошти. У подальшому київський підприємець знімав з рахунку готівку і повертав її ділку. У такий спосіб конвертатори безпідставно забезпечували штучне право для підприємства на формування податкового кредиту з ПДВ та валових витрат з податку на прибуток.

Оперативно-розшуковими заходами встановлені адреси діяльності «конвертаційного» центру у Києві. У момент передачі незаконно проконвертованої готівки у сумі 100 тис. грн. та первинних бухгалтерських документів із реквізитами фіктивних суб’єктів господарської діяльності, у Києві конвертаторів «на гарячому» затримали співробітниками УПМ ДПА в Чернігівської області.

Проведено 8 обшуків у приватних та службових приміщеннях. Вилучено готівки та накладено арешт на розрахункові кошти на загальну суму близько 900 тис. грн. Орієнтовно на таку ж суму накладений арешт і на автомобілі та будинок мешканця Чернігова.

Порушено кримінальну справу за ч.5 ст.27, ч.2 ст. 212 Кримінального кодексу України

Слідство триває.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПА в Чернігівській області.
Теги:конвертаційний центр, необлікована готівка, кримінальна справа


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Щоб не було таких проблем, почитайте іще інформацію в цій статті
avatar