Головна › Новини › ПОДІЇ
Кіборга Дмитра Марченка випустили із СІЗО під заставу
18-Груд-19 608 0.0 0
Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти під заставу кіборга Дмитра Марченка.

Про це повідомляє кореспондент "Прямого".

Раніше активіст і волонтер Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook виклав скан платіжного доручення на суму понад 19 мільйонів гривень, які фонд експрезидента Порошенка перерахував як частину застави для звільнення з-під арешту генерала Дмитра Марченка.

"Прізвище Петра Порошенка у назві фонду, прізвище Дмитро Марченко — у призначенні платежу. Вони якось були знайомими, кілька разів перетиналися, та навряд чи це можна назвати "знайомством". Верховний Головнокомандувач і один з керівників ЗСУ", - зазначив Бірюков.

Він додав, що Фонд Порошенка — знакова назва для армії.

"Аптечки і ремонти, озброєння і техніка, обладнання і продовольство. Стільки-то сотень мільйонів благодійної допомоги на розвиток армії. Центр Марченка — знакова назва для армії. Обмундирування і екіпірування, новий польовий раціон і нова система харчування. Стільки-то тисяч людино-днів напруженої праці спеціалістів з розвитку армії", - написав волонтер.

"Прізвища перетнулися. Краще б — за інших оставин. Та ми не кидаємо своїх. Ніколи", - резюмував Бірюков.

Зазначимо, 16 грудня Петро та Марина Порошенки долучилися до благодійної акції, оголошеної для збору кошгтів на заставу Марченку, який за надуманими звинуваченнями перебуває у СІЗО. За три дні понад три тисячі активістів зібрали більше мільйона гривень, решту необхідної суми (а саме 18,5 млн грн) внесла родина Порошенків.Прямий


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:перемога Зеленського, ДАП, Марченко, команда ЗЕ, гібридна війна, кіборги, фонд Порошенка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar