Головна › Новини › Гарячий коментар
Капітана Коновалова провели під спів "Плине кача"
16-Чер-14 1191 5.0 0
Чернігівця, капітана Збройних Сил Олексія Коновалова, що загинув за Україну в зоні АТО, сьогодні відспівали в Катериниській церкві. Знову звучала пісня, під яку ховають майданівців - лемківська "Плине кача...". Трагедії поєднують соборну Україну навіть піснею, про яку півроку тому ще знали тільки спеціалісти...

За труною йшли члени Народної Самооборони, "Свободи", штабу національного спротиву, голова обласної ради Микола Звєрєв, перший заступник голови ради Олександр Кодола, заступник голови обласної адміністрації Костянтин Лубенцов. Під ноги падали сині волошки і жовті лілії.

В Катерининській церкві чин похорону відслужили 7 священиків та диякон на чолі з настоятелем, секретарем єпархіального управління о. Романом Кіником. Храм був переповнений. Свічки поминання також тримали голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, заступник голови ОДА Сергій Журман, перший заступник міського голови Микола Миргородський, свободівці (Олексій був членом "Свободи") - народний депутат Руслан Марцінків, голови Прилуцької та Козелецької адміністрацій Іван Тютюнник і Сергій Андреєв. Всі молилися за упокоєння душі "убієнного за Україну воїна Олексія".

Чин похорону завершився Гімном України. А вже коли труну з тілом виносили з храму, одна жінка повторила слова відомої пісні про нашу "дружбу" з Росією: "Никогда мы не будем братьями, ни по родине, ни по матери!"...

Сальва пострілів, вигуки "Герої не вмирають!" та сльози жінок і затятість поглядів чоловіків проводжали від катерининської церкви капітана - майданівця Олексія Коновалова. Похований він на цвинтарі в Яцево.

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:Руслан Марцінків, Катерининська церква, Пливе кача, Свобода, Народна самооборона


Читайте такожКоментарі (0)
avatar