реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Як їх верне від нашої мови!
04-Груд-20 551 5.0 0
На всіх московських помийках одна тема: українська мова в сфері обслуговування з 16 січня. Всіх цих «ведучих», «експертів» та проросійських політиків аж коробить. Вони піною сходять від взагалі можливості того, що єдина державна мова зазвучить в магазинах, ресторанах, закладах обслуговування.

Сьогодні ж ще один апологет «русского міра» Бужанський (на фото) «закликав» підприємців на акції протесту проти української мови. А що далі? Може акції протесту проти територіальної цілісності чи взагалі проти України?
Кремлівські сили кидають весь арсенал своїх ресурсів проти України,і українська мова в сфері обслуговування тут лише привід щоб позбиткуватись над країною. Питання одне й те саме: що роблять ці псевдоукраїнські телеканали в Україні?

Відповідь на поверхні: владі Зеленського вигідний цей хаос, а про їхні договорняки з ОПЗЖ та іншими русскоміровцями вже говорили давно.

Вони можуть шипіти, кидатися, сходити ненавистю, але у них нічого не вийде. 16 січня українська зазвучить у в сфері послуг, а вже з 16 липня - всі чиновники здаватимуть іспити на знання єдиної державною, подобається це комусь чи ні. Собаки гавкають, а караван іде.

Андрій СМОЛІЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Бужанський, українська мова, єврейське лоббі


Читайте такожКоментарі (0)
avatar