реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Яцево стало дорожчим

08-Жов-21 553 0.0 0
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради встановив нову вартість окремих видів ритуальних послуг, що підлягають регулюванню, для застосування міським комунальним підприємством «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування».

Як зазначила пресслужба міської ради, попередня вартість ритуальних послуг, що підлягають регулюванню виконавчим комітетом міської ради, затверджувалася 3 роки тому, а за цей час суттєво зросла собівартість її складових. А саме, мінімальна заробітна плата (у 1,6 – 1,7 разів, тобто з 3723 до 6000 грн, а з грудня 2021 р. – до 6500 грн) і вартість сировини та матеріалів (здорожчали у 1,2 – 1,5 рази). Вартість ритуальних послуг з урахуванням цих змін більша від попередньої на 13-60%.

Міська влада запевнила чернігівців, що, як показує порівняння сьогоднішніх цін на аналогічні послуги в комунальних підприємствах інших міст України, чернігівські ціни досі були серед найнижчих. Зараз будуть - середніми.Теги:Яцево, ритуальні послуги, подорожчання, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar