Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Ізраїльський посол, відомий своїми антиукраїнськими заявами, звинувачує українців в антисемітизмі
04-Чер-20 749 5.0 1
Йоель Ліон порадив українцям не нарікати на кількість євреїв-олігархів та забути про власну історію.

Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон заявив, що якщо слідувати настановам Міжнародного альянсу пам’яті жертв Голокосту, в Україні є підйом антисемітизму.

Про це посол заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

«Знову-таки, що таке антисемітизм? Якщо йти за визначенням IHRA, то так: у вас є підйом антисемітизму в Україні. Якщо люди міркують про те, що дуже багато євреїв займаються бізнесом в Україні – це антисемітизм. Якщо ви переписуєте історію – це антисемітизм. Якщо люди пишуть образи на синагозі – це антисемітизм», – заявив Ліон.

За словами посла, він може піти навіть далі, адже начебто знає, «що багато хто в Україні обговорює, чи можна використовувати певне слово замість слова «єврей» в українській мові».

«Але якщо євреї вважають, що вживання цього слова — антисемітизм, значить, це і є антисемітизм, крапка!», – безапеляційно дає настанови Ліон.

Він також відзначив, що поруч з Майданом, нібито, продаються поштові листівки з нацистською символікою, «і не потрібно, щоб хтось йшов і скаржився, поліція повинна сама автоматично приходити туди, і розбиратися з цим, як з проявом антисемітизму».

Нагадаємо, ми повідомляли, що на початку цього року Ліон відзначився печерними антиукраїнськими заявами, зокрема, як раз, спробами переписати українську історію. Він заявив, що діяльність патріотів, які боролися за Незалежність України, треба назавжди засудити.

Як відомо, минулого року провідне ізраїльське видання наголошувало, що в Україні склався унікальний випадок: «Україна – єдина країна в світі, окрім Ізраїлю, де президент і прем'єр-міністр є євреями». Про це газета The Jerusalem Post написала, аналізуючи результати українських виборів.

Нагадаємо, що уряд Володимира Гройсмана склав свої повноваження 29 серпня 2019 року. А Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду президента України 20 травня 2019 року.

Наразі на посаді Президента Зеленський запам'ятався тим, що під прикриттям коронавірусу проштовхнув закон про продаж земель сільгосппризначення іноземцям. А його уряд почав розпродаж надр України та стратегічних підприємств.

Нагадаємо також, що торік олігарх Ігор Коломойський дав інтерв’ю ізраїльській газеті Мakorrishon, де розповів, що Володимир Зеленський не релігійний єврей, але «ми працюємо над тим, щоб він принаймні дотримувався Шаббату».
Останній бастіон


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Коломойський, єврейське лобі, антиукраїнство, Гройсман, антисемітизм


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Щирим "патріотам" я можу нагадати трагічні сторінки з історії України про якій досі замовчують бо невигідно:у книзі "Тарас Бульба" добре показано як українці відносились до євреїв,єврейські погроми під час "славетного" Хмельницького, "справжні герої" Гонта та Залізняк і криваві події з ними пов'язані,далі-"взірці" на яких частина в тому числі "прогресивної" молоді має рівнятись-Донцов,Міхновській зі своїми "чарівними" 10-ю заповідями, той самий Петлюра,справжні КОЛАБОРАНТИ-Бандера,Шухевич.....перелік можна продовжувати бо він не має ні кінця, ні краю.
avatar