реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Слідство у США перевіряє причетність Коломойського до відмивання грошей

Американське видання називає розслідування великого журі присяжних у США «рідкісними зусиллями системи правосуддя проти впливового олігарха»

Український олігарх Ігор Коломойський перебуває під слідством великого журі присяжних в американському місті Клівленд у зв'язку з можливим відмиванням грошей через операції з нерухомістю у Сполучених Штатах Америки.

Про це повідомляє американське видання BuzzFeed News.

«Один з найбагатших олігархів України, чиє ім'я засвітилося в центрі саги про імпічмент Трампа, перебуває під слідством великого журі присяжних за відмивання сотень мільйонів доларів шляхом проведення операцій з нерухомістю в США», – зазначається в повідомленні.

Видання нагадує, що мільярдера Ігоря Коломойського також звинувачували українські регулятори в організації незаконної схеми виведення грошей з найбільшого банку країни, в тому числі в об'єкти нерухомості у Сполучених Штатах.

Серед «американських» покупок Коломойського називаються розкішний готель у Клівленді біля озера на 484 номери, а також 21-поверхова офісна будівля неподалік.

Видання називає розслідування великого журі присяжних у Клівленді «рідкісними зусиллями системи правосуддя США проти впливового олігарха», спрямованими на те, щоб відстежити його кошти, які він витрачав через американські банки-кореспонденти.
ГлавкомТеги:Коломойський, єврейське лобі, олігархи, відмивання грошей


Читайте також


Коментарі (0)
avatar