Головна › Новини › Анонси подій
Імбирний пряник та різдвяна фотосесія ощасливлять чернігівських двійнят
21-Груд-16 967 0.0 0
Ви все ще не маєте планів на неділю, але маєте дітей-двійнят, тоді CheTwins.com іде до вас! Провести весело та з користю час в родинному колі, розмалювати імбирний смаколик, погратися та отримати врешті гарні фотографії – все це зможуть зробити чернігівські двійнятка та їх батьки 25 грудня в кафе «Цапа».

Кулінарний фест «Merry twins» розпочнеться о 12.00.

Аби ваші дітки мали змогу взяти участь у майстер-класі з розмальовування імбирних пряників в кафе «Цапа», дитячих іграх від Центру розвитку "Янголятко" та різдвяній фотосесії від «Зеленої лавки» та Івана Пустового слід виконати лише одну формальність – пройти попередню реєстрацію, заповнивши анкету. Ну і, звісно, бути мультибатьками!!!

Останній день реєстрації – 21 грудня 2016 року (включно). Працює система free or pay (оплата за бажанням).
Довідки за телефоном: 093 790 90 94

Форма реєстрації за посиланням: www.bit.ly/merry_twins
Організатор:

CheTwins.com – блог однорічних близнюків Богдана і Дем’яна Рись, який ведуть їх батьки.

Родина пише не тільки про і для мультибатьків Чернігова, але і організовує їх дозвілля. Проведення зустрічей бувалих та майбутніх мультиродин, популяризація створення групових занять для близнюків, організація тематичних заходів, підтримка грудного вигодовування двійні/трійні, покращення громадського простору для таких сімей – всім цим та дечим іншим займаються блогери.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:двійнята, кулінарний фестиваль, рись


Читайте такожКоментарі (0)
avatar