реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Футболка з Че Геварою - це не про романтику

Республіканці підготували законопроєкт про впровадження історії провалів комунізму в американських школах

Презентувала законопроєкт, підготований 60 членами Палати представників Конгресу США, іммігрантка з комуністичної Куби, представниця Флориди Марія Салазар.

У своєму виступі вона зазначила, що понад 40% міленіалів мало знають про марксизм, а третина представників покоління Z в США ставляться прихильно до комунізму.

«Правда в тому, що комунізм - це рак. Єдина рівність, що забезпечує комунізм, - це бути однаково бідними, однаково голодними, однаково пригніченими та однаково висланими», - заявила вона.

Також переконаний у жахливості комунізму конгресмен від Техасу Ден Креншоу. Він говорить, що в програмі історії комунізму обов'язково мають зазначатися радянський ГУЛАГ, Голодомор, культурна революція в Китаї, які знищили десятки мільйонів людей.

За словами Креншоу законопроєкт має гарантувати, що комунізм «залишиться на звалищі історії - там, де йому і місце». «Школярі повинні знати, що означає футболка з портретом Че Гевари, яку носить їхній однокласник», - додав конгресмен.Теги:антикомунізм, СРСР, Україна - США, гулаг, КПРС


Читайте такожКоментарі (0)
avatar