Є музей Софії Русової!
![](https://siver.com.ua/_nw/131/s27191627.jpg)
У відносно невеликому за площею приміщенні автори намагалися розкрити життєвий і творчий шлях видатної громадської та державної діячки. Окремі розділи присвячені її родині – батькам, брату та сестрам, дітям, друзям, розповідають про педагогічну діяльність як в Україні, так і в еміграції. Окрасою експозиції є меморіальні речі Софії Федорівни, передані її нащадками. Затишну домашню атмосферу створюють невеликий інтер’єр та камін. Знайшлося в музеї місце й розвиткові гончарних традицій села Олешня та майстерні, створеній Ліндфорсами.
В урочистостях з нагоди відкриття музею взяли участь представники районної влади, керівники Благодійного фонду, музейні працівники, місцеві мешканці, викладачі та студенти педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
музейний простір
Читайте також |
Коментарі (0) |