Дурдом «Веселка» зі злодієм - поповичем
![](/_nw/194/s04765808.jpg)
На Чернігівщині орудувала місцева банда, яка грабувала церкви. «Чистили» золото, срібло, ікони, пожертви парафіян, старослов'янські книги… Словом, все, що потрапляло під липучу руку. Спіймали злочинців, коли ті вже встигли пограбувати 5-ту церкву.
Здавалося б, що тут такого незвичного?
Але виявляється:
1) Очолював банду син одного із настоятелів церков, який добре орієнтувався де і що може лежати. (От не почув чи пограбував він батьківську церкву);
2) Пограбовані церкви попи знімали самі на відео (!), щоб довести величину свого збитку правоохоронцям;
3) Затримали молодого попика «со товаріщі» випадково. І не поліцейські. А охоронець 5-го храму, який зайшов до церкви і застав злочинців якраз у розпал грабежу. Ті покидали все награбоване і полізли тікати через церковні вікна. Але через певний час їх упіймали у цьому ж селі.
І це не все!
Охоронець виявився теж якимось дяком із сусіднього села, який просто підробляв охоронцем у сусідній церкві (як таке може бути, з розуму зійти!).
Коли журналісти опитували селян, чи не стало для них дивиною, що очолював банду син попа, одна жінка сказала: «Та це всі давно знають, що він бандіт і злодій!!! Он, в мого сина якось вкрав 300 гривень з кармана і нічого не повернув». Інший вуйко заперечує (думав вірить у духовність, ага): «Нє, він не міг красти. У них всьо і так є. Живуть вище криші…».
Дурдом «Веселка» коротше.
Таки подивували мою лисину і коротку сивину.
Сергій ЗарайськийХвиля Десни
Читайте також |
Коментарі (0) |