реклама партнерів:
Головна › Новини › Місто

Депутати просять газу

Депутати Чернігівської міської ради звернулись до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням посприяти у вирішенні питань щодо забезпечення газопостачання для потреб бюджетної сфери. Рішення направити таке звернення вони прийняли на засіданні сесії міської ради.

Підняті у зверненні питання потребують термінового вирішення у зв'язку з наближенням опалювального сезону. На сьогодні НАК «Нафтогаз України» не укладає угоду з ПАТ "Облтеплокомуненерго" на постачання природного газу для вироблення теплової енергії для потреб бюджетних установ через наявність боргів за минулі роки – 2012-2014 рр.

Обгрунтовуючи необхідність прийняття цього рішення, міський голова сказав, що сьогодні ми змушені боротися з наслідками попередніх років. Росла ціна на газ, а тарифи затверджувались пізніше. Це вимагало додаткових обігових коштів. Ситуація у місті досить складна через різке підвищення цін на енергоносії. Під загрозою наразі опинились установи бюджетної сфери.

- Неправильно поставити під загрозу опалення бюджетних установ – лікарень, дитячих садочків, вимагаючи попередню оплату, - наголосив міський голова Владислав Атрошенко. - Прошу підтримати Звернення до прем'єр-міністра з проханням посприяти у забезпеченні безперебійного газопостачання підприємств комунальної теплоенергетики.

Депутати міської ради 38-ма голосами схвалили звернення.Теги:НАК Нафтогаз, Опалювальний сезон, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar