Депутати просять газу
![](/_nw/194/s06675342.jpg)
Підняті у зверненні питання потребують термінового вирішення у зв'язку з наближенням опалювального сезону. На сьогодні НАК «Нафтогаз України» не укладає угоду з ПАТ "Облтеплокомуненерго" на постачання природного газу для вироблення теплової енергії для потреб бюджетних установ через наявність боргів за минулі роки – 2012-2014 рр.
Обгрунтовуючи необхідність прийняття цього рішення, міський голова сказав, що сьогодні ми змушені боротися з наслідками попередніх років. Росла ціна на газ, а тарифи затверджувались пізніше. Це вимагало додаткових обігових коштів. Ситуація у місті досить складна через різке підвищення цін на енергоносії. Під загрозою наразі опинились установи бюджетної сфери.
- Неправильно поставити під загрозу опалення бюджетних установ – лікарень, дитячих садочків, вимагаючи попередню оплату, - наголосив міський голова Владислав Атрошенко. - Прошу підтримати Звернення до прем'єр-міністра з проханням посприяти у забезпеченні безперебійного газопостачання підприємств комунальної теплоенергетики.
Депутати міської ради 38-ма голосами схвалили звернення.
Читайте також |
Коментарі (0) |