реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Чому б не бути президенткою Маші Єфросініній?

Слідами Вільнюса або наступні президентські вибори.

Подивилась матеріал Михайла Ткача (УП) про те, що залишилось за лаштунками дня народження Савіка Шустера. Ключовим питанням було, хто ж не потрапив в кадр.

На відео Mykhailo Tkach дві фігури: Ріната Ахметова і Володимира (!) Кличка.

Поява Ахметова зовсім не дивує, бо він власник каналу, на якому виходить шоу Савіка, а до Вільнюсу з’їхалися деякі впливові гості.

Припущення автора матеріалу про те, що говорили про наступні президентські вибори - абсолютне попадання в «десятку» і не новина. Адже про це говорять всі і на всіх політичних і неполітичних заходах: днях народженнях, хрестинах і родинах.

Після перемоги Володимира Зеленського вибори президента - це ще те шоу. Всі вже зрозуміли, що легко може перемогти нова фігура, необтяжена політичним бекґраундом. Спаринг Зеленський-Порошенко вигідний обом, оскільки тільки в ньому вони зберігають вплив на політикум ( доведено соціологами).

Але поява нової фігури, якої нема в жодній соціології, може все змінити. Чи може нею бути Володимир Кличко. Теоретично може. Чому?

1. Обличчя нове в політиці
2. Світова селебретіз
3. Рідний брат- мер столиці, який поки немає конкурентів
4. За братом Віталія Кличка не тягнеться жодної політичної історії. Він білий аркуш паперу в політиці
5. Високий і гарний ( уявіть борди в повний зріст з Зеленським)

Чого не згадав Михайло Ткач? Братів Качинських, які довго зберігали політичний вплив в Польщі. І польський досвід не давав спокою багатьом політологам України. Більшість схилялась до того, що мер столиці - це прекрасний трамплін для президентських виборів в Україні. Але гра з братами - цікавіша… Я це допускаю.

До дня президентських виборів ще довго. Розклади зміняться не один раз. До того ж, своїм обранням на посаду президента Володимир Зеленський відкрив скриньку Пандори: тепер будь-яка відома людина вірить в свої можливості. Чому, прикладом, не піти в президенти Маші Єфросініній? Десь трохи більше року тому мені потрапило інтерв’ю на радіо Маші, яке у неї брав репер Потап. Тоді Потап сказав приблизно таке: «Маша, а может тебе на следующие президентськие пойти? Володя смог и ты сможешь. Ты вон как хорошо формулируешь…» Я вже не пам’ятаю відповіді Єфросініної. Але я ще тоді подумала: може бути що завгодно. А Маша, дійсно, талановита в своєму сегменті. Підписників в Інсті у неї в 5 разів більше ніж у Петра Порошенка.

Тетяна МОКРІДІТеги:Кличко, Ахметов, Тетяна Мокріді, Маша Єфросініна, президентські вибори, Зеленський


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Не вистачало ще тих калік-рекетирів "на царствіє"...
avatar