реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД
Розгубленість, нервовий тік, дивні очі...
17-Квіт-21 836 5.0 0
Я - жінка, яка завжди слідкувала і слідкує за модою. І від одного слова «Париж» віє неймовірними ароматами, дорогими шовками, змаганнями брендів, безкінечними зйомками реклами на мосту Александра III і площі De la Concorde, легковажними бульбашками дорогого шампанського.

І, звісно, я переглянула lookи перших леді... І відмітила, що вбрання пані Зеленської стали більш елегантними, а Бріджит Макрон смілива у виборі суконь і справжній амбасадор Louis Vuitton.

Побачила я Юлію Мендель з маскою на підборідді і окулярами, які вона притулила на грудях.

Але давайте відверто... 80% жінок носять так окуляри або на волоссі, і такі «fashion”-проколи не шокуватимуть наш народ.

Вражає інше. Прес- конференція Президента України у Парижі. Що потрібно кожному українцю зараз, коли ворог оточив військами нашу землю? Точно не окуляри Мендель, а спокійний, виважений, впевнений Президент, який говорить чітко і вселяє оптимізм. Ми мали почути «Ми сильні, у нас є план і сильні союзники, правда і перемога за нами». Що почули і побачили? Розгубленість, жодного до кінця сформульованого речення, нервовий тік на обличчі, дивні очі...

Чому не готувалися до Парижу? Я не про нові безглузді жакети з фатінами... Я про сильні інформзаготовки на пресуху, які б цитували в усьому світі.

Слабкість сьогоднішньої влади компенсується відвагою військових і силою суспільства. Ми повертаємось в 2014 рік...

Бути Президентом - це важка ноша, а під час війни, тим більше. Той, хто складав присягу, поклавши руку на Конституцію і Пересопницьке Євангеліє, мав бути готовий до виклів, важких випробувань і сильних рішень. Життя людей - це безпека в першу чергу і хліб, а потім видовища...

Тетяна МОКРІДІ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Зеленський, Париж, Тетяна Мокріді, гібридна війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar