реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА

"Червоний хрест" навчав гуманітарному праву

На базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Десна на Чернігівщині, пройшов триденний семінар з питань імплементації міжнародного гуманітарного права.

У даному заході, який відбувся в рамках співробітництва Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні зі Збройними Силами України, взяли участь військові юристи від Генерального штабу, командування Сухопутних військ, офіцери зі складу юридичних служб навчального центру, командири підрозділів та іноземці – представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Про це повідомив регіональний медіа-центр міністерства оборони.

Головною метою заходу стало розгляд питань з надання юридичної допомоги командирам щодо виконання міжнародного гуманітарного права під час ведення бойових дій та організація взаємовідносин з цивільним населенням в зоні АТО. Зокрема, військові обговорили події на Сході України в контексті міжнародно-правових стандартів ведення військових дій у населених пунктах та визначили шляхи посилення цих стандартів у своїх військових частинах.

Також на тактичному полі навчального центру відбулася демонстрація дій механізованого взводу в обороні та наступі з елементами практичного відпрацювання питань прийняття рішення командиром у бою із застосуванням норм міжнародного гуманітарного права.

Наприкінці курсу кожен учасник отримав набір методичних матеріалів, які будуть використовуватися для подальшого навчання підлеглих основним принципам Міжнародного Гуманітарного Права, а також сертифікати від організаторів семінару.Теги:гуманітарне право, Червоний Хрест, російсько- українська міста, селище Десна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar