реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Двох героїв провели в останню путь

Чернігівщина попрощалася з двома Захисниками – підполковником Бахтійором Мірзошоєвим та солдатом Юрієм Роговим, які загинули на Донеччині.

Як повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП, Бахтійор Мірзошоєв народився 30 вересня 1972 року в Такжикістані. Навчався він у Новосибірському вищому загальновійськовому командному училищі Сибірського військового округу. Проходив військову службу у Збройних Силах на посадах офіцерського складу та з 2015-го року неодноразово був безпосереднім учасником антитерористичної операції на Сході України.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення Бахтійор не лишився осторонь та зі зброєю в руках вчергове став на захист сувернітету та територіальної цілісності Батьківщини. У складі 28-ї окремої механізованої бригади він давав гідну відсіч загарбнику. На жаль, 1 серпня під час боїв в місті Мар’янка на Донеччині Мірзошоєв Бахтійор загинув, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл. Вдома у нього залишились кохана дружина та двоє неповнолітніх діток.

Юрій Роговий народився 27 травня 1979 року, в селі Феськівка на Корюківщині. Після того, як російські війська вторглися на територію України 24-го лютого, Юрій вирішив долучитися до Захисників Батьківщини та потрапив до складу 54-ї окремої механізованої бригади на посаду водія відділення протитанкових керованих ракет взводу.

На жаль, 25 липня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Верхньокам’янське Юрій Роговий загинув… Вдома на нього чекали дружина та двоє малолітніх діток.
"Новий Чернігів"Теги:герої війни, Феськівка, російсько - українська війна, мар'їнка, селище Десна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar