Головна › Новини › Гарячий коментар
Чечетов шукатиме 200 гривень
27-Лис-10 1218 0.0 6
Підприємці просять Чечетова уточнити, де саме видають гроші за Майдан

Учасники безстрокової акції протесту проти прийняття Податкового Кодексу відверто здивовані заявою Михайла Чечетова про те, що вони начебто отримують гроші за своє перебування на Майдані Незалежності у Києві. Про це заявила заступник Секретаря Координаційної Ради працівників ринків України Ольга Гайсумова, повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України.

За її словами, лише 25 листопада участь в акції протесту у столиці взяли 5 808 працівників ринків України. При цьому, вона зазначила, що один лише проїзд до Києва обходиться більше 200 гривень.

«Щоб доїхати з Мелітополя, наприклад, необхідно 240 гривень, з Одеси – 270 гривень, з Тернополя – 210 гривень. Крім того, потрібно забезпечити ще й перебування у місті. Ми їдемо за власний кошт, бо розуміємо, що ці втрати – ніщо, у зрівнянні з тим, яким ярмом для нас обернеться прийняття Податкового Кодексу», - зазначила Гайсумова.
Однак, вона наголосила, що якщо Михайло Чечетов скаже, де підприємці можуть отримати кошти за участь в акції протесту, то вони обов’язково звернуться туди.

«Якщо вірити словам пана Чечетова, то хтось винен нам 1 млн. 161 тис. 600 грн. та ще й харчі на додачу. Нам цікаво знати хто? І де ці гроші видають? Якщо такого місця пан Чечетов вказати не зможе, то ми вимагаємо він нього публічно спростувати дану інформацію або заплатити з власної кишені», - зазначила представник профспілки.

Нагадаємо, 24 листопада, в коментарі ІМК Михайло Чечетов зазначив, що «незадоволені ухваленням нової редакції Податкового кодексу України отримують за свої протести 200 гривень на добу».
Прес-служба НФПУДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, профспілки, Чечетов, підприємці


Читайте такожКоментарі (6)
avatar
1
гнида кацапская!
avatar
2
сам сначала доложи скольло УКРАЛ РАРОДНОГО ДОБРА
avatar
3
чечетов ваще далб... всегда чуш несет какую-то
avatar
4
Это ничтожество уже давно привыкло к нечестно заработанным средствам, поэтому и несет разную чушь. .... Все знают, как беспринципное ничтожество - злодюга Чечетов, после "управление" фондом гос-имущества - в 2005 году пришел в ГПУ и в зубах принес явку с повинной, с обосранымы штанами!
avatar
5
пад...
avatar
6
с... ан...
avatar