Головна › Новини › МЕДИЦИНА
Центр радіаційного захисту закриватися не буде
11-Груд-16 754 0.0 0
На сьогодні в області налічується 80 тисяч ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, із них – 2,5 тисячі інвалідів.

Про це пише сайт Високий Вал з посиланням на управління охорони здоров’я ОДА.

Надання "чорнобильцям" медичної допомоги, реабілітація, забезпечення санаторно-курортним лікуванням – завдання як влади, так і громадських організацій, що опікуються соціальним захистом громадян зазначеної категорії.

Втім, чорнобильців хвилює питання щодо можливості лікування у спеціально створеному для них закладі – Обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення. Адже поширюються чутки про закриття зазначеного Центру.

«Такі розмови є необґрунтованими. Навпаки, на 2017 рік у нас хороші перспективи. Попередній кошторис передбачає збільшення фінансування на 40%. Це гроші на сплату за енергоносії, виплату заробітної плати, витрати на медикаменти. Щодо повного державного забезпечення – згідно з комплексною програмою цього року Центр отримав понад півтора мільйона гривень, також надійшли лікарські засоби та вироби медичного призначення. Передбачається, що у наступному році ця спеціалізована програма буде відновлена», – запевнила головний лікар закладу Галина Синявська.

Однак, Центр потребує покращення технічної бази. За попередніми підрахунками, для придбання апаратури необхідно близько трьох мільйонів гривень. Планується оновити гастрофіброскоп, комп’ютерний томограф тощо.

За словами Галини Синявської, заклад і надалі працюватиме у звичному режимі.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська ОДА, медицина катастроф, чорнобильці


Читайте такожКоментарі (0)
avatar