Головна › Новини › Гаряча точка
Безлад у відомстві Табачника: де заблукали підручники?
22-Чер-12 1116 5.0 1
У 2008-2009 навчальному році заклади освіти Чернігівщини були забезпечені підручниками на рівні 67%, а у 2010-2011 — тільки на 35% від потреби.

Це з’ясували фахівці Держфінінспекції в ході аудиторського дослідження ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів, за 2008-2011 роки.

Приміром, як показало дослідження, дошкільні заклади освіти в 2008-2009 навчальному році забезпечувалися посібниками на 10% від потреби, а навчальні заклади для дітей з особливими потребами в 2010-2011 навчальному році — на 9% від необхідного.

За висновком державних аудиторів причинами неефективного розподілу та недоотримання підручників та посібників у відповідності до замовлення стали суттєві вади механізму формування потреби, системи організації централізованих поставок, розподілу підручників та посібників та відсутність обмежень на формування вартості послуг за зберігання, комплектування та відвантаження навчальної літератури.

Тетяна ГРЕЧКО,
начальник відділу Держфінінспекції в Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:табачник, підручники, Держфінінспекція


Читайте також



Коментарі (1)
avatar
1
Ну й що чекає цього українофоба з портфелем міністра освіти? Покарання? Сумніваюся. Москва буде проти.
avatar