реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Бельгійці обурені дружиною Мєдвєдєва

Поки формальний ватажок Кремля Мендель-Медведєв був в Брюселі на саміті Євросоюзу, його дружина Світлана відвідала з «туристичним» візитом мальовниче місто Брюгге. За підсумками бельгійська преса вибухнула обуреними статтями.

За підсумками бельгійська преса вибухнула обуреними статтями, лейтмотивом яких стала така фраза: «Перша леді Росії в один день поставила Брюгге з ніг на голову і створила найбільшу незручність за роки».

Із самого початку візит Медведєвої почався погано для місцевої влади, пише De Standaard. О 15:40 її чекали в ратуші для зустрічі з мером Патріком Менартом. Була проведена ретельна підготовка, вжито безпрецедентних заходів безпеки — зокрема, охорона перевірила всі входи і виходи.

Проте в призначений час дружина Медведєва на червоній килимовій доріжці для почесних гостей так і не з’явилася. Мерові довелося прочекати її цілих дві години, обурюється видання.

Більш того, від російської делегації в ратуші почули образливе пояснення: мов, Світлані треба було відпочити, а потім пообідати.

Пізніше, під час спілкування з мером Брюгге, перша леді проявила крайню невихованість. Менарт привітав її з перемогою Росії в конкурсі за право приймати чемпіонат світу з футболу у 2018 році, на що вона заявила: «Переможець отримує все».

Це звучало особливо нетактовно, враховуючи, що Бельгія була однією з суперниць Росії в цій гонці.

Після ратуші дружина формального ватажка Кремля попрямувала в одну з головних визначних пам’яток Брюгге — каплицю «святої крові», де спостерігала за різдвяною виставою. Вона бажала неодмінно потрапити туди за півхвилини до опівночі, щоб побачити різдвяні вогні. Крім того, на її вимогу з Антверпена привезли російського священика, повідомляє бельгійська преса.

Програму візиту Медведєвої, окрім відвідин ратуші і каплиці, тримали в строгому секреті. Тому недивно, як доводилося нелегко тим магазинам, музеям і ресторанам, які сповіщали безпосередньо перед приїздом першої леді Росії. Але і це було ще не найсерйознішою проблемою.

Магазин мережі Rococo існує в Брюгге більше 20 років, але, мабуть, вперше його співробітникам довелося так довго сперечатися з клієнтом. Прибувши туди, Медведєва показала очима на шалик у віконній вітрині. «Але це ексклюзивне мереживо XVIII століття, унікальна і безцінна матерія, — розповіла власниця магазина. — Я не могла продати його ні за яких обставин».

Переконувати дружину Медведєва було важко. «Я розумію», — нарешті, сказала вона, що принесло продавцям невимовне полегшення.

Потім настала черга Choco-Story — Музею шоколаду в Брюгге. Його персонал, як і мер, витратив на очікування високої візитерші декілька годин. Особливо вразила співробітників велика кількість охоронців — їх було цілих 20, і поводилися вони дуже неспокійно.

У музеї Медведєва купила джина і шоколадну помадку, і подарувала у відповідь російський шоколад.

Наступними жертвами примхів першої леді Росії стали бельгійські ресторани. Для Медведєвої і її оточення замовили стіл на 20 персон в тризірковому Karmeliet. Але в результаті ніхто туди не з’явився, і адміністрацію про це навіть не попередили. Як з’ясувалося, дружина Медведєва в останню хвилину передумала і віддала перевагу ресторану Duc de Bourgogne на березі каналу.

Цьому закладу теж довелося несолодко. Як розповідає персонал, меню довелося приносити шість-сім разів. Медведєва міняла замовлення вже в процесі їх приготування, а іноді і після того, як їжу приносили. А охорона, що супроводжувала її, поскаржилася, що рушники в туалеті «не в порядку».

Ні подібної поведінки, ні таких зауважень на свою адресу адміністрація ніколи раніше не бачила і не чула.

Лише пізно ввечері дружина формального ватажка Кремля повернулася назад в Hilton Hotel в Брюсселі.Народний оглядач
Теги:Скандал, Росія, шоколад, Мєдвєдєв, Світлана Мєдвєдєва


Читайте такожКоментарі (0)
avatar