реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Бабин Яр: відкрита брехня на каналі 1+1

Щойно на цій програмі пролунала відкрита брехня на адресу українських націоналістів, зокрема. членів ОУН під проводом Андрія Мельника, яких звинуватили у причетності до розстрілі тисяч євреїв у Бабиному Яру 29-30 вересня 1941 р. У тому числі абсолютно нахабно і безапеляційно один із запрошених "експертів" заявив, що "розстрільні" списки перед тим складала міська адміністрація, яку очолював Володимир Багазій. І ніхто, абсолютно ніхто у студії не заперечив це брехливе звинувачення. Ніхто! І це або рівень компетентності запрошених у студію, або, що може бути ще прикріше, - "делікатне промовчування" тих, хто знає правду!

До відома ведучої Наталії Млосейчук і до відома того, хто у студії поширив цю брехню у стилі радянсько-кадебістських міфів:

По перше, київська міська поліція була створена лише 30 вересня 1941 р., коли німецькі військові, які здійснювали контроль над містом. офіційно видали відповідний наказ. А це був лише наказ. А перші 500 майбутніх поліцейських були привезені автівками 1 жовтня з табору радянських військовополонених з-під Житомира. І це були добровольці - учорашні солдати і офіцери Червоної Армії. Ініціатори створення Київської поліції дійсно були учасники похідних груп ОУНм, які у такий спосіб планували створити основу для української армії. Але правдою є те, що вони знайшли відгук у вчорашніх радянських вояків, які масово і добровільно їх підтримали та пішли на цю службу. У майбутньому цей план провалився і німці поарештовували і стратили багатьох націоналістів, які були у поліційній формі. Поліція була повністю реорганізована. У Київ у початку 1942 р. завезли тисячі відібраних і навчених вже самими нацистами нових добровольців- поліцейських, які були дійсно готовими виконувати будь-яку брудну роботу.

По- друге. Цивільна адміністрація у Києві була створена на зборах громадськості у одній зі шкіл на Подолі 23 вересня 1941 р. і очолив її як міський Голова відомий науковець проф. Олександр Оглоблин. Володимий Багазій тоді був обраний його заступником. Багазій очолив київську міську управу вже у 1942 р., коли Оглоблин пішов з цієї посади. В. Багазій був розстріляний нацистами у Бабиному Яру разом із сином Ігорем навесні 1942 р. як прибічники українських націоналістів. І немає жодних підтверджених свідоцтв, що Оглоблин чи Багазій були причетні до розстрілів київських євреїв у Бабиному Яру.

Зате є абсолютно тверді свідчення, що окремі українські націоналісти рятували євреїв під час розстрілів 29-30 вересня 1941 р. і пізніше. Як мінімум відомі два прізвища з тих членів ОУНм, хто рятував євреїв і хто згодом самі були розстріляні у Бабиному Яру нацистами. І деякі з врятованих пережили Голокост і війну та дали свої правдиві свідчення вже коли СРСР почав руйнуватися. Та хіба тих, хто рятував тоді євреїв, будучи членами ОУН, причислять до числа "Праведників"?! Бо з часів радянщини міцно вбитий у голови стереотип, що такого просто не може бути, бо не може бути ніколи. І цей радянський стереотип не знати коли буде витравлений із суспільної свідомості не лише в Україні, але й у світі.

А програмі "Право на владу" маємо побажати ретельніше добирати учасників теле-шоу, щоб хоть хтось мав змогу та відвагу висловлювати правду у подібних ситуаціях .

І ще одне. Очевидно, що українцям далеко не усе одно, хто, що, з якою метою і за чиї гроші вже будує і ще збирається будувати на території Бабиного Яру.

Сергій КОТТеги:!+!, ОУН, Наталія Мосейчук, Бабин Яр, гібридна війна, Сергій Кот


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Шановні пані та панове! Треба ВМІТИ не замовчувати, натомість визнавати перед усім цивілізованим світом трагічні дії своїх пращурів які сталися у тому числі під час ВВВ. Як нагальний приклад- зустріч мешканцями колишнього Станіслава нині Івано- Франківська німецького військового високопосадовця.Був проведений урочистий парад дорослого населення як чоловіків так і жінок які РАДО марширували у національному одязі- вишиванках з прапорами німецьких загарбників у руках і з високо підійнятою правою рукою догори. Уся ця інфо задокументована і є історична хроніка.
avatar
2
п.Ігоре Холодняк Після того, що витворяла в Галичині радянська влада з 1939 р. німців спочатку сприймали, як визволителів. Врешті, перед тим був спільний парад Червоної армії з фашистами, теж задокументований.
А різні "експерти" дозволяють собі говорити, бо українці беззубі. Ніхто не питає, чому Ізраїль не визнає голодомор - геноцидом. Чи не тому, що більшість організаторів голодомору - евреї.
Якщо хтось назве єврея жидом - він антисеміт і цого покарають, якщо єврей зі сцени привселюдно назве українців хохлами - його оберуть президентом.
avatar