реклама партнерів:
Головна › Новини › Від редактора

Анонс газети "Сіверщина" за 27 червня

Останній червневий номер -- і останній для тих, хто не продовжив передплату на 2 півріччя -- починається з інтерв'ю з колишнім начальником обласної чернігівської міліції генерал-майором Іваном Катеринчуком. Воно зветься "Генерал пішов у політику". Розмову вів головний редактор Василь Чепурний.

Також "Сіверщина" у свіжому номері пише про подорожчання проїзду у Чернігові (позиція осередку партії "Демократичний альянс"), об'єднавчі процеси у Русі та в "Батьківщині".

Тему полювання на сільських голів на прикладі сільського голови Євминки Козелецького району продовжує Вікторія Гаврик.

Про любов із синцями -- невідомі факти біографії поета Леоніда Тереховича -- у матеріалі Павла Солодовника.

Репортаж із Троїцького ярмарку веде Валерій Магула.

"Дача -- не город!" -- тема редакторської колонки. Також на редакційній сторінці -- інформації про діяльність товариства "Просвіта" у Мені та Чернігові. "Сіверщина" на редакційній сторінці розказує хто як з народних депутатів Чернігівщини голосував за виведення Чорноморського флоту Росії з українських міст і вод.

До закінчення передплати на "Сіверщину" на 2-е півріччя лишилося кілька днів! Поспішіть! "Сіверщина" -- газета для розумних людей, тобто, для вас!Теги:Батьківщина, Рух, Просвіта, Іван Катеринчук, Леонід Терехович, опозиція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar