реклама партнерів:
Головна › Новини › "Біла Хата"

Анонс чернігівської газети «Біла хата» від 30 серпня 2012 року

Нещодавно введені нові правила оформлення паспортів та реєстрації місця проживання. Чи спрощується у зв’язку з цим ця система чи, навпаки, вона стала складнішою? Про це — у спеціальному матеріалі, підготовленому працівниками Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

Про криваву боротьбу, яка сталася поблизу Славутича між чотирма чоловіками і вовком, ідеться у спеціальному репортажі.

Про що думають насправді сьогодні люди? Про що говорять? Які плани щодо розвитку хутора, села, міста? Про це — у рубриці «Картинки з життя».

У нещодавно започаткованій сторінці «Справжні друзі» — цікаві й корисні публікації для тих, хто утримує вдома тварин і птахів. А в постійній рубриці «Поличка кінолога» фахівець розповість про те, як треба підбирати їжу для цуценяти, щоб воно було здорове. Що робити, якщо песик відмовляється від годівлі? Відповідь надає лікар ветеринарної медицини.

На злобу дня. Під такою темою — спеціальна гумористично-сатирична рубрика. Саме тут читачі пропонують цікаві твори-вимисли, але не про вигадане, а про реальність сьогодення.

Сторінка «Смак» теж цього разу підготовлена виключно з рецептів самих читачів обласного тижневика «Біла хата».Теги:консультації, Чернігів, анонс, газета, Біла хата, поради, 30 серпня 2012, тижневик


Читайте такожКоментарі (0)
avatar