реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

У Чернігові УНП провела акцію «Будь патріотом - вдягни вишиванку»

26-Сер-09 1367 3.5 0
Своєрідний парад вишиванок на день незалежності ініціювала обласна організація УНП. Всі бажаючі, котрі прийшли на урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності мали змогу сфотографуватися та отримати на пам'ять безкоштовно якісне фото. Найстарший учасник акції, який прийшов на захід у вишиванці Михайло Данилюк цьогоріч відсвяткував 81 рік. Наймолодшому українцю Богдану, який взяв участь у акції в національному вбранні, виповнилося десять місяців. Обидва учасники отримали призи від акціонерного товариства «Оболонь».

Голова обласної організації УНП Володимир Ступак, під час свого виступу на урочистому мітингу, закликав українців бути єдиними. За словами політика, справжні патріотичні сили зобов’язані сьогодні як ніколи об’єднатися та дати бій антиукраїнській п’ятій колоні. Володимир Ступак подякував теперішнім керівникам області, які, на відміну від багатьох попередніх, дотримали своє слово й встановили в Чернігові пам’ятник гетьману Мазепі та пам’ятну композицію «Борцям за волю та незалежність України».

Ігор Левенок

Від редакції "Сіверщини".
Ініціатива такої акції висловлена і розроблена на правлінні міського товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Українська Народна Партія, В.Ступак, УНП


Читайте такожКоментарі (0)
avatar