Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Імпорт значно переважає над експортом
30-Квіт-09 1798 0.0 0
Зовнішньою торгівлею послугами в Чернігівській області в поточному році займалися 65 підприємств та організацій, партнерами їх були 58 країн світу (з них 24 країни – члени Європейського Союзу).
У І кварталі 2009р. обсяг експорту зовнішньої торгівлі послугами становив 885 тис.дол.США і у відношенні до І кварталу 2008р. склав 43%, обсяг імпорту – відповідно, 2595 тис.дол.США та 26%. Сальдо зовнішньої торгівлі послугами склалося від'ємне.
Експортували послуги на 81% до Кіпру, Канади, Німеччини, Південної Африки та Російської Федерації.
Основу експорту формували послуги транспорту, готелів, з технічного контролю та аналізу, пов'язані з діяльністю у сфері інформатизації.
Імпортували послуги переважно з Польщі, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Сполученого Королівства та Російської Федерації. Їх частка становила 86% загального обсягу імпорту.
У структурі імпорту переважали послуги, пов'язані з сертифікаційною та патентною діяльністю, в обробній промисловості, транспорту та зв'язку, готелів та ресторанів, у сфері освіти.

Заступник начальника Головного управління статистики в Чернігівській області Т.В.КозарДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar