Operator | Дата: Середа, 18-Лип-12, 01:14 | Повідомлення # 1 |
Група: Журналіст
Повідомлень: 29
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
| В коментарях до однієї з публікацій - http://siver.com.ua/news....omments пішла мова у декого Горяєва про, цитую, "Викладіть коротко і свій варіант історії..."
Ні, справжню історію ми навряд чи колись дізнаємося й ніхто її на блюдечці не піднесе.
Власне відбувся такий діалог:
Quote Горяєв (Вчора 14:34) Ящо бути точним, то Володимир хрестив країну, яка називалася одним коротким словом - Русь. Слово "Україна" появилося через два століття після хрещення Русі, "Київська Русь" - після появи "Московської Русі", а "Україна-Руса" - це зовсім уже молоде словоутворення. Підкреслюю - Володимир хрестив Русь, а не яку іншу країну.
Operator (Вчора 16:23) Ага, хрестив. Син єврейки-ключниці замочив спочатку братів, а потім, за деякими даними, 9 із 12 мільйонів Русів. Щоб не пручкалися новій релігії юдейській.
Горяєв (Вчора 18:59) Такими були тоді порядки, звичаї, правила життя. Інші князі були не кращими, прочитайте про Ольгу, чи Ярослава Мудрого, недаром же сказано - темне середньовіччя. А християнська релігія, хоч і придумана іудеями, стала з тих часів головним чинником прогресу людської природи та суспільного життя. Без неї ми так би й жили племенами, без шлюбів, неграмотними поганцями. І хоча Влолодимир був таким, яким був, він зробив чи розпочав велику справу.
Operator (Сьогодні 17:06) Та я уже багацько разів цю "ис-тори-ю" - як наші предки по корчах дикими бігали та у печерах зимували, поки не прийшла юдейська релігія. Наиперше я таку "из-торы-ю" почув у школі... Горяєв, перед тобою - компютер з доступом до інтернету, а мені такі дурниці з підручників переказуєш...
Горяєв (Сьогодні 19:04) А який інший, окрім християнства, чинник прогресу наших пращурів в добу середньовіччя знаєте Ви? То викладіть його. Викладіть коротко і свій варіант історії, якщо Ви не вірите літописам, підручникам та працям загальновизнаних істориків. Два томи Носовського та Фоменка я маю і їх, ніким не визнаний варіант нашої історії, я знаю. Задарма, готовим, підносять лише комплекс міфів, затверджених для викладання відповідним міністерством увигляді підручників історії. Чи, може, правильно казати "из-торы-и"?
Ще у школі у мене виникли сумніви щодо різкого переходу у викладанні від племен, які десь-там шастали на нинішніх наших територіях, до опису древньої цивілізації після насадження християнства. Але тоді і голова була іншими речами зайнята, і вільної інформації в інтернеті (як і самої мережі) не було.
Так ось, ніяких "варіантів" я давати не буду. А, тим більше, намагатися щось доводити. Замість того, раз у кожного з місцевих відвідувачів є доступ до інтернету, пропоную самостійно поцікавитися, наприклад, такими питаннями і темами: - город Аркаим; - город Асгард Ирийский; - Чандарская плита; - Славяно-арийские веды; - славяно-арійський календар (ось, наприклад, зараз час - 4:024, Хейлѣтъ 16, лѣто 7520 СМЗХ); - чому бійниці Китайської стіни дивляться в бік... Китаю? (звісно, на НЕреконструйованих ділянках); - або, хоча би, поцікавтеся, що воно таке - "Змиевы валы".
Ну а якщо цікавитися цими питаннями, то незмінно натрапите й на чимало інших. Аби тільки бажання!
|
|
| |