реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Чернігівщина » Чернігів стародавній » Давня історія: "підручникова" і справжня
Давня історія: "підручникова" і справжня
OperatorДата: Середа, 18-Лип-12, 01:14 | Повідомлення # 1
Група: Журналіст
Повідомлень: 29
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
В коментарях до однієї з публікацій -
http://siver.com.ua/news....omments
пішла мова у декого Горяєва про, цитую, "Викладіть коротко і свій варіант історії..."

Ні, справжню історію ми навряд чи колись дізнаємося й ніхто її на блюдечці не піднесе.

Власне відбувся такий діалог:

Quote
Горяєв (Вчора 14:34)
Ящо бути точним, то Володимир хрестив країну, яка називалася одним коротким словом - Русь.
Слово "Україна" появилося через два століття після хрещення Русі, "Київська Русь" - після появи "Московської Русі", а "Україна-Руса" - це зовсім уже молоде словоутворення.
Підкреслюю - Володимир хрестив Русь, а не яку іншу країну.

Operator (Вчора 16:23)
Ага, хрестив. Син єврейки-ключниці замочив спочатку братів, а потім, за деякими даними, 9 із 12 мільйонів Русів. Щоб не пручкалися новій релігії юдейській.

Горяєв (Вчора 18:59)
Такими були тоді порядки, звичаї, правила життя. Інші князі були не кращими, прочитайте про Ольгу, чи Ярослава Мудрого, недаром же сказано - темне середньовіччя.
А християнська релігія, хоч і придумана іудеями, стала з тих часів головним чинником прогресу людської природи та суспільного життя. Без неї ми так би й жили племенами, без шлюбів, неграмотними поганцями. І хоча Влолодимир був таким, яким був, він зробив чи розпочав велику справу.

Operator (Сьогодні 17:06)
Та я уже багацько разів цю "ис-тори-ю" - як наші предки по корчах дикими бігали та у печерах зимували, поки не прийшла юдейська релігія. Наиперше я таку "из-торы-ю" почув у школі...
Горяєв, перед тобою - компютер з доступом до інтернету, а мені такі дурниці з підручників переказуєш...

Горяєв (Сьогодні 19:04)
А який інший, окрім християнства, чинник прогресу наших пращурів в добу середньовіччя знаєте Ви? То викладіть його.
Викладіть коротко і свій варіант історії, якщо Ви не вірите літописам, підручникам та працям загальновизнаних істориків.
Два томи Носовського та Фоменка я маю і їх, ніким не визнаний варіант нашої історії, я знаю.

Задарма, готовим, підносять лише комплекс міфів, затверджених для викладання відповідним міністерством увигляді підручників історії.
Чи, може, правильно казати "из-торы-и"?

Ще у школі у мене виникли сумніви щодо різкого переходу у викладанні від племен, які десь-там шастали на нинішніх наших територіях, до опису древньої цивілізації після насадження християнства. Але тоді і голова була іншими речами зайнята, і вільної інформації в інтернеті (як і самої мережі) не було.

Так ось, ніяких "варіантів" я давати не буду. А, тим більше, намагатися щось доводити.
Замість того, раз у кожного з місцевих відвідувачів є доступ до інтернету, пропоную самостійно поцікавитися, наприклад, такими питаннями і темами:
- город Аркаим;
- город Асгард Ирийский;
- Чандарская плита;
- Славяно-арийские веды;
- славяно-арійський календар (ось, наприклад, зараз час - 4:024, Хейлѣтъ 16, лѣто 7520 СМЗХ);
- чому бійниці Китайської стіни дивляться в бік... Китаю? (звісно, на НЕреконструйованих ділянках);
- або, хоча би, поцікавтеся, що воно таке - "Змиевы валы".

Ну а якщо цікавитися цими питаннями, то незмінно натрапите й на чимало інших. Аби тільки бажання!
 
Форум "Сіверщини" » Чернігівщина » Чернігів стародавній » Давня історія: "підручникова" і справжня
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: