реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Як облаштувати кімнату для комфортної гри за комп'ютером

Грати люблять майже всі. Кожен хоча б кілька разів проходив місію в GTA, змагався в онлайн-битвах у Warcraft або грав за улюблену команду в FIFA. Для одних відеоігри — це своєрідна віддушина, ескапізм, який дозволяє поринути у віртуальні світи та відволіктися від реальності. Для інших — спосіб заробітку. Як би там не було, час за іграми слід проводити з максимальним комфортом. В даній статті ми розповімо, яким має бути робоче місце геймера.

Фото https://aklas.ua/. Стіл геймерський Comfy-Home


Зручне та функціональне крісло

Комфортність відеогри багато в чому залежить від обраного крісла. Адже саме від нього залежить, скільки ви зможете просидіти за монітором і в якому стані встанете. Незручний лаконічний стілець може призвести до проблем зі здоров'ям, наприклад, з хребтом. Натомість, ігрові крісла можуть виглядати брутально і зухвало, але від них справді є користь. 

Сучасні геймерські крісла мають широкий спектр регулювань. Механізм качання і можливість змінити висоту сидіння або нахил спинки дозволяють грати кілька годин поспіль, не думаючи про некомфортне положення. Крім того, поперековий та шийний валики здатні підтримувати поставу, спина в такому кріслі втомлюється набагато менше. Найбільш прогресивні моделі можуть розкладатися на 180 градусів. Ця опція може бути корисною під час очікування нічної трансляції або встановлення нової гри. Адже ви завжди можете прийняти комфортне положення для перепочинку і навіть дрімання. 

Оптимальна робоча поверхня

Фото https://aklas.ua/. Стіл геймерський ZEUS

Комп'ютерний стіл — один із найголовніших предметів у житті будь-якої сучасної людини. Це водночас і робоче місце, і зона відпочинку. До його вибору слід підходити максимально відповідально. Він повинен бути настільки широким, наскільки дозволяє кімната, щоб на ньому можно було розмістити всю необхідну техніку і самім влаштуватися з комфортом.

Але при виборі конкретної моделі варто врахувати, що саме ви будете подключати. Адже одній людині може бути достатньо робочого ноутбуку, тоді як інша може працювати з трьома моніторами одночасно. Якщо ви любите ефект занурення в рейсингах і космосимах, без бокових дисплеїв, а відповідно — і без великої стільниці, не обійтись. Комп’ютерні столи такого розміру та конфігурації пропонує, до прикладу, меблевий магазин aklas.ua

Меблі для зберігання

Крім монітора та комп’ютера, геймер може працювати з великою кількістю іншої техніки (консолі, руль, навушники тощо). Купуючи меблі у кімнату, слід продумати місце, де подібні пристрої будуть зберігатися. Це можуть бути підвісні полиці або ніші прямо у столі. Крім того, можно розмістити стелаж, у якому буде достатньо місця не лише для техніки, а й для бумаг, сувенірів, квітів тощо. 

Наостанок зазначимо, что всі геймерські меблі мають бути виконані із якісних матеріалів. Крім того, предмети повинні гармонійно поєднуватися один з одним, утворюючи не тільки комфортний, але й стильний простір, у якому хочеться перебувати.






Коментарі (0)
avatar