реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Принтери для етикеток: особливості використання та вибору

Етикетка – засіб для маркування товару, оформлений у вигляді наклейки або ярлика з нанесеними на них текстовими, цифровими, графічними символами. Доносить до споживача основну інформацію про продукт, починаючи від контактів виробника й завершуючи вимогами до зберігання. Покупець завжди звертає на неї увагу, коли хоче придбати якусь річ.

Мало просто виготовити етикетку, важливо, щоб вона була якісною. Для будь-якого сучасного підприємства має велике значення й швидкість друку, адже небажано, щоб під час виготовлення продукція хоча б трохи затримувалася. Тому для виробництва краще купувати якісні, функціональні принтери, які здатні виконувати поставлені завдання оперативно.

Етикетувальний принтер як необхідне обладнання

За допомогою сучасних установок, представлених на сайті компанії «Домінанта», можна друкувати якісні, стійкі до будь-яких негативних впливів ярлики. Пристрій наносить важливу для споживача, регламентовану законом інформацію на носій невеликого формату. Без нього неможливо обійтись у різних галузях виробництва й промисловості, логістиці, сфері надання послуг.

Принтер для друку етикеток видає ярлик із клейкою частиною, який добре з’єднується з пакуванням чи тарою продукту з різних матеріалів. Його легко прикріпити до скляної, пластикової, металевої, дерев’яної чи іншої поверхні. На виробі вказують різноманітні відомості, важливі для покупця. Це може бути як інформація про назву, склад, призначення, властивості, так і штрихкод для захисту від підробок.

З етикетувальним обладнанням дуже просто працювати, воно не потребує частого й складного обслуговування. Установку легко налаштувати до особливостей виробництва, конкретних потреб чи технічних обмежень на підприємстві. Принтери друкують як одноколірні, так і різноколірні етикетки, на них можна встановити автоматичне оновлення часу й дати, задавати певний розмір, вказувати параметри нанесення тих чи інших даних.

Які основні переваги

Принтери для друку етикеток не варто плутати зі звичайними, адже в них передбачено різноманітні нестандартні функції. Так, для кожного надрукованого ярлика проводяться розрахунки за допомогою процесора, а термін придатності продукту визначається автоматично через опцію зміщення дати. Так, розібратися з використанням обладнання не важко, воно дуже просте і в обслуговуванні.

Ручне виготовлення етикеток проходить повільно, адже займає багато часу та зусиль. Людина може помилитися, тому в такому випадку немає гарантії, що готовий виріб вийде справді якісним. Тому підприємства масово відмовились від ручної роботи на користь функціональних та зручних принтерів. Спеціалізоване обладнання поєднує в собі велику кількість переваг:

  • здатність виготовляти велику кількість етикеток. Принтер наносить на носій важливі дані, робить це максимально точно, відповідно до заданих параметрів, і швидко;
  • універсальність. Установка легко стане важливою і невід’ємною складовою виробничого процесу. Її можна інтегрувати, щоб якісно обробляти різні типи основ;
  • довговічність і надійність. Пристрої розраховані на довготривалу експлуатацію. Таким чином, підприємству не доведеться часто витрачати зайві кошти на підтримку й забезпечення виробничого процесу без зупинок;
  • просте управління. Щоб працювати з принтером, оператору не потрібно отримувати спеціальні знання чи довго вчитися. Взаємодія із принтером дуже проста й не має ніяких складнощів.

Обладнання розраховане на друк етикеток різних розмірів, підходить майже для усіх видів пакування, тому є універсальним. Достатньо лише раз встановити й налаштувати потрібні параметри, або виправити їх, якщо завдання зміниться. Участь людини у процесі мінімальна, тому ризику помилитися немає.

Перш ніж вибрати принтер для етикетки, варто враховувати, куди саме буде наноситися ярлик. Є окремі моделі, розраховані на нанесення на нижню, верхню або бічну сторону, а також безконтактного маркування різних частин пакування, у тому числі кутів. Серед інших важливих характеристик – максимальна й мінімальна ширина друку, розміри етикетки, продуктивність аплікатора за хвилину та багато інших.






Коментарі (0)
avatar