реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Чи була війна у 1945 році Вітчизняною?

Питання далеко не риторичне. Навіть через 66-ть років з часу закінчення Другої світової війни в Європі міфи, породжені комуністичною пропагандою, продовжують жити. Наприклад, міф про Радянську армію у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.
Спробуємо розібратися.
Насправді армія в лавах якої воювали наші батьки і діди називалася Робітничо-Селянська Червона Армія (Робоче-Крестьянская Красная Армия (РККА).

Виникла ця назва 15 (28) січня 1918 року як найменування Збройних Сил РРФСР на самому початку громадянської війни в Росії. Ця назва залишилася після створення у 1922 році СРСР.
Тільки з 25 лютого 1946 року збройні сили СРСР отримали некласову назву – «Радянська» (Советская) армія.
Іншій міф яким так захоплюються сьогодні ЗМІ – «радянський народ». Вперше офіційно визначив це поняття Микита Хрущов на ХХІІ з'їзді КПСС у 1961 році. Ось що насправді вважали «радянським народом» комуністична пропаганда: «нова історична спільність людей різних національностей, що мають спільні характерні риси, спільну соціалістичну Батьківщину — СРСР, спільну економічну базу, соціалістичне господарство, спільну соціально-класову структуру, спільний світогляд — марксизм-ленінізм, спільну мету — побудову комунізму, багато спільних рис у духовному обличчі, у психології».

Щодо офіційного терміну «Велика Вітчизняна війна 1941 - 1945» між СРСР та нацистською Німеччиною та її союзниками, то війною «Вітчизняною» її можна вважати тільки тоді, коли бойові дії відбувалися на території колишнього СРСР. Тобто десь до жовтня 1944 року, а не з 22 червня 1941 по 2 вересня 1945 року.
Цей висновок логічно випливає з аналогії з Вітчизняною війною 1812 року, яка і була взята за взірець комуністичною пропагандою, коли Російська імперія захищала свою територію від агресії збоку наполеонівської Франції і її союзників.
Нагадаю, що війна між Російською імперією і наполеонівською Францією тривали з перервами з 1798 по 1814 рік. Однак тільки бойові дії з 24 червня по 14 грудня 1812 року безпосередньо на території Росії вважаються «Вітчизняною війною 1812 року».
Отже, комуністичні ідеологи навіть у цьому набагато перевершили московських самодержців з їх міфом про ІІІ-й Рим і панславянізмом. Тим самим обґрунтували (замаскували) фактичну окупацію Східної Європи Робітничо-Селянською Червоною Армією у 1945 році і створення на її багнетах так званого «братнього» соціалістичного табору, з якого ці країни вирвалися тільки після 1989 року.

Сергій Соломаха





Коментарі (2)
avatar
1
Соломахо, йолкі-палкі! Може після вигнання німецьких орд за кордон Сталіну треба було розпустити армію і відправити всіх руїни відбудовувати? Це вже мені нагадує епізод з "Собачого серця" про "советы космического масштаба и космической же глупости".
avatar
2
Operatorчук, за вашою логікою тіпа йолкі-палки, учасниками ВВВ (як роблять комуняки, їх московські хазяї і їх влада усі 20 років незалежності, досі вважаються НКВД-МГБісти, які проводили каральні операції проти УПА включно до 1954 року, а також їх послідовники в в 45 країнах світу після закінчення ІІ світової війни?
Яке соціалістичне атєчєство комуністичні інтер-націоналісти захищали в Кореї в 1951-1954рр., Сирії і Єгіпті в 1970- 1974рр., В"єтнамі, Лаосі, Алжирі, Сомалі, Анголі, Нікарагуа тощо, і нарешті Авганістані 1979-1985рр., в Угорщині у 1956, Чехо-Словаччині в 1968р.?
Сьогодні всі вони мають статус учасників бойових дій ВВВ!
Може їм треба зовсім інший статус - учасники бойових дій, міжнародних збройних конфліктів імиротврчих операцій ООН, НАТО, ВАршавського договору тощо, а не святого - Вітчизняної війни. А пільги нехай будуть такі ж самі!
Ось і все ваше собаче серце!
avatar