Як вибрати шафу своєї мрії: 7 корисних порад
Чому не можна економити на системах зберігання та для чого продумувати їх наповнення? Розсувні чи підвісні двері, дизайнерські чи лаконічні? Підсвітка всередині чи на фасаді? Відповідаємо на головні питання.
Перед тим як купити шафу, потрібно ретельно все зважити. Не знаєте, з чого почати? Щоб не помилитися з покупкою та отримати модель, яка буде радувати довгі роки, ми підготували корисні поради.
1. Будь у тренді!
Виробництво меблів постійно розвивається і за останні десятиліття та навіть роки з’явилося багато новинок. Тому перед вибором важливо ознайомитися із сучасними трендами, щоб підібрати щось для себе.
Якщо у вас багато одягу, взуття та аксесуарів, подумайте про гардеробну з розсувними дверима. Навпаки, якщо ви тяжієте до мінімалізму, вам до душі може припасти полегшений варіант: система зберігання з розсувними дверцятами. Розгляньте різні варіанти та конфігурації перш ніж прийняти остаточне рішення. Обов’язково зверніть увагу на білі шафи https://welovemebel.com.ua/ua/catalog/shkafy/filter/filtrshkaftip-is-kupe/filtrshkafcvet-is-belyy/.
2. Зачиняйте двері!
Двері шафи можуть бути різними. Популярні варіанти в шафах-купе, які економлять місце, що особливо актуально в малогабаритних квартирах:
- розсувні ー цей варіант зустрічається найчастіше. Переміщуються за допомогою роликових механізмів вправо та вліво.
- навісні ー система прихована в корпусі виробу.
- підвісні ー двері переміщуються завдяки роликовим механізмам, розташованим зверху.
Класичні двері, які відчиняються назовні, займають більше місця, але це зручний варіант.
3. Ні ー неякісним виробам!
Коли купуєш великогабаритні меблі, не хочеться викидати гроші на вітер. І все ж занижена ціна має насторожити, можливо, виріб має проблеми з якістю. Дешеві шафи швидше потрібно буде міняти, та й матеріали, з яких вони зроблені, можуть нашкодити здоров’ю. Надавайте перевагу практичним рішенням з екологічно чистих матеріалів. Зекономити можна, купуючи меблі від менш відомого виробника з хорошими відгуками або ж по акції.
4. Стильний вигляд
Свого часу були популярні шафи з фотопринтами, втім, цей тренд виявився короткостроковим. Адже від яскравих картинок, як і від насичених кольорів, швидко втомлюєшся, тож краще вибрати лаконічний вигляд у колірній гамі вашого інтер’єру. Якщо хочеться чогось незвичайного, то футуристично виглядають меблі з напівпрозорого скла, яке можна доповнити підсвіткою на підлозі або ж по всьому периметру шафи. Дзеркало на дверях візуально розширює простір.
5. Важлива геометрія
Спершу дослідіть наявне приміщення. Можливо, у вас є ніша, куди зручно буде вписати систему зберігання? Або ж ваша кімната довга та вузька. Тоді таку геометрію можна відкоригувати, розташовуючи шафу вздовж короткої стіни. Меблі типової збірки дешевші, але підходять не всім. Якщо у вас у спальні чи вітальні є певні обмеження за висотою чи шириною, можуть знадобитися меблі за індивідуальним замовленням.
6. А що всередині?
Коли вибирають меблі, зазвичай зразу звертають увагу на зовнішній вигляд. Але те, що всередині, дуже важливе. Шафа має відповідати вашим потребам. Можна вибрати модель, де більше полиць, якщо ви любите акуратно складати одяг і у вас вдосталь аксесуарів, чи ту, де довга штанга для вішаків, якщо так зберігати одяг вам зручніше. Для когось ідеальним буде варіант із висувною дошкою для прасування. А якщо шафа досить висока, у пригоді може стати пантограф – механізм для підйому та опускання штанги.
7. Більше світла!
Щоб швидше знаходити улюблені речі, доречною буде підсвітка. Зазвичай підсвічують полиці всередині, але те саме можна зробити з фасадом. Виглядає ефектно, особливо зі скляними варіантами.
Всі люди різні, тож не існує єдиного правильного рішення при оформленні інтер’єру. Головне у виборі шафи — врахування наявних потреб і врахування ваших можливостей. Не поспішайте, знайдіть оптимальне рішення та сміливо втілюйте його в життя, проявляючи творчий підхід та оптимізм. Нехай ваша оселя стане затишною і буде вам надійною фортецею.
Коментарі (0) |