реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Як стабілізатор захищає побутову техніку від стрибків напруги в електромережі

Після придбання побутової техніки кожен її власник вірить у те, що вона безперебійно прослужить довгі роки. Однак найчастіше багатьом покупцям доводиться звертатися в сервісний ремонтний центр ще до закінчення гарантійного терміну на побутову техніку.

Щоб уникнути подібної ситуації, необхідно знати, як звести до мінімуму ймовірність поломок побутової техніки та продовжити її терміни експлуатації.

Де купити стабілізатор напруги для квартири, щоб захистити техніку?

Найчастіше причиною поломки побутових приладів у будинку є перепади напруги в електромережі. Перепади напруги електроенергії можуть не тільки призвести до тимчасової втрати працездатності побутової техніки, а й у гіршому випадку стати причиною її повної непридатності. Для того щоб захистити техніку в будинку від стрибків напруги в електромережі, рекомендується придбати стабілізатор напруги в https://voltmarket.ua/.

Де купити стабілізатор напруги для квартири

Інтернет-магазин "Voltmarket" стане справжньою знахідкою для всіх, хто бажає подбати про надійний захист побутової техніки від негативного впливу перепадів напруги в мережі. Асортимент товарів, представлений на сайті Voltmarket надає можливість вибрати стабілізатор для квартири, який гарантовано забезпечить безперервну та надійну роботу всього електрообладнання у вашій оселі.

Реле контролю і стабілізатор напруги: що потрібно враховувати під час вибору

Найчастіше під час вибору стабілізатора рекомендується враховувати загальну потужність усіх побутових приладів у квартирі, проте експерти рекомендують обирати прилад із потужністю як мінімум на 20% більшою від необхідної. Таким чином, вам вдасться уникнути аварійних ситуацій у разі, коли після вимкнення та подачі електроенергії вся побутова техніка запрацює одночасно, що згодом спровокує серйозне навантаження на електромережу.

Стабілізатор напруги

Як альтернативний варіант можна придбати реле контролю напруги. Такий прилад покликаний стежити за заданими показаннями, і якщо напруга раптово виходить за межі встановлених показників, відбудеться відключення від електрики. Коли показники напруги вирівняються, подача електроенергії відновиться.

Існує два види реле контролю напруги, перші підключаються до електричних щитків, а другі – до кожної окремої моделі побутової техніки.

Вибір оптимального приладу для захисту побутової техніки в будинку залежить від того, яку кількість побутових приладів одночасно ви хочете убезпечити, і відповідно ваших фінансових можливостей.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).


Коментарі (0)
avatar