реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Срібні браслети – прикраси які здатні освіжити будь-який образ

Срібло – метал, який ювеліри частенько використовують для створення своїх шедеврів. Це не дивно, бо метал дуже слухняний, а крім того у виробах шикарно виглядає. При цьому для того щоб запропонувати велику кількість варіацій, майстри використовують різні техніки обробки.

Не дивно, що різні прикраси представлені у срібних колекціях і особливу увагу покупців привертають срібні браслети. Інтернет магазин УкрЗолото пропонує шедеври різних ювелірних брендів, причому тут доступні і моделі вишукано-елегантні, і варіації в сучасному стилі, і навіть взірці дуже оригінальні в плані зовнішнього вигляду. Навіщо стільки рішень? Тому що срібний браслет – то прикраса, яка актуальна в тандемі з різними нарядами і це коштовність, яка здатна різні образи наповнити особливим шармом і шиком.

І для дівчат і для чоловіків

Срібні браслети – прикраси універсальні. Що це значить? Це значить що вони зустрічаються в арсеналі як жіночому, так і чоловічому. Також прикрасу можна підібрати за віком і статусом.

Майстри пропонують срібні браслети у вигляді:

  1. Ланцюжків;
  2. Пластин;
  3. Трубок.

Але не тільки за формою відрізняються запропоновані варіації. Наприклад ланцюжкоподібні браслети відрізняються за технікою плетіння і це можуть бути як масивні та майже брутальні рішення, так і витончені, схожі на павутинку варіанти.

Щодо пластин, це може бути широка пластина, вузька, випукла або плоска. Труба срібна буває як пустотілою, так і цільною. Від обраного рішення залежить і ціна і вигляд.

Для того щоб у покупців була можливість підібрати прикрасу під визначений образ в колекціях мануфактур представлені вироби:

  • З родієвим покриттям;
  • З позолотою;
  • З чорнінням.

Також, створюючи свої ювелірні шедеври, майстри використовують різні елементи декору. Наприклад, срібло прекрасно поєднується зі вставками з емалі або кераміки, шикарно виглядає на сріблі будь-яке коштовне каміння. І не має значення це діамант чи смарагд або навіть цирконій.

В залежності від складності дизайну та декору залежить ціна. Але срібні браслети доступні в різних сегментах. Щодо їх стильової універсальності, то, наприклад, браслети зі срібла під ланцюжок актуальні як в тандемі з діловими костюмами, так і з джинсами чи спортивним стилем. Головне пам’ятати, якщо на вас срібний браслет, значить і всі інші прикраси мають бути виконані з аналогічного металу. Не варто комбінувати золото зі сріблом. Краще якщо це поєднання золото + золото або срібло + срібло. Хіба ви обрали модель срібну з позолотою. Тоді комбінувати її з золотими аксесуарами допустимо.

Браслети зі срібла

Консультанти інтернет магазину UkrZoloto радять поповнити свій ювелірний арсенал срібним браслетом навіть якщо вас складно назвати любителеме срібла. Адже це справді стильна річ, яка точно доповнить один із ваших образів і додасть йому особливого шарму.


Коментарі (0)
avatar