Москва твердить, що агресивний Саакашвілі напав на маленьку Південну Осетію. Але, по-перше, це частина Грузії і вона має право вводити туди свої війська, а Росія -- не має. По-друге, ще буде доведено, що обстріл Цхінвала здійснено таки не грузинами. Зрештою, відомо те, що осетини і грузини ніколи, навіть зараз не діляться і не відчувають ворожості один до одного. По-третє, газета "Ізвєстія" проговорилася: за місяць до нападу Росії Путін дзвонив президенту Ізраїля і просив, щоб той забрав із Грузії ізраїльських інструкторів. Що президент Ізраїлю і зробив. Хіба це не ознака підготовки Росією нападу?
Хто агресор?
Ні, росіяни -- таки дивні люди. Одна їх оглядачка в тих же "Ізвєстіях" пише:" До слез обидно, что западные СМИ пестрят заголовками, обвиняющими Россию в агресии, а не Грузию". Якщо агресор Грузія -- тоді які такі російські міста чи села вона захопила та бомбила? На скільки кілометрів вглиб пройшли Ставрополля чи до Рязані грузинські війська? Який порт -- Новоросійськ ? -- окупували грузинські війська?
Все з точністю до навпаки -- знищено грузинське місто Горі (привіт Сталіну!), "патрулюється" (читай -- окуповане) місто Поті, російські танки дійшли за 40 кілометрів до Тбілісі.
А манірна московська журналістка із путінюгенду стогне про неприємний Захід. Да, "умом Россию не понять..." А яким же органом тіла її розуміти?
"Пить надо меньше, -- каже у коментарі до слів Тютчєва видатний український лікар Берсенєв, помор (у московському розумінні -- "тоже русскій")-- тогда все органы чувств будут работать адекватно".
Україна -- достойна!
Доки Європа, за словами Дмитра Павличка, "та курва стара", думала що ж робити з агресором (але так до закінчення бойових дій і не додумалась), Україна з Польщею зметикували несподіваний для Москви хід: у Тбілісі полетіли президенти України, Польщі, Литви, Естонії та прем"єр-міністр Латвії. Якби не вони, Москва могла б і грузинську столицю бомбити. Тож, Ющенко -- молодець!
А де ж наша "красівая Юля"? Глава уряду, до речі. Вона відпочивала на Сардінії. В апартаментах, де балувався Кучма. По тисячі євро за добу. Але ж хоч телеграмою могла висловити своє "фе" російській агресії? Юля промовчала.
Зате озвалися агенти впливу Кремля -- Янукович, Ганна так би мовити Герман і Литвин туди ж. "Однобока позиція України"... Треба було сидіти і ждати -- коли після Грузії Москва влаштує бійку десь у Севастополі?
Зрештою, у нас виявилися тільки три державні мужі -- Ющенко, Огризко і Єхануров. Останній взагалі був по-військовому чітким:"Бреше!" (це він про заяву ставленика Москви Кокойти, що, мовляв, українці воювали на стороні грузин). І зброю Україна Грузії продавала і буде продавати, бо це в рамках міжнародного законодавства.
Росія мітила по Україні?
У ході агресії пропущено один важливий момент: росіяни розбомбили нафтопровід із Азербайджану. Він вів до морського порту Поті (окупованого росіянами) і танкерами каспійська нафта має доставлятися в Одесу, а звідти -- в Європу. Тобто в обхід Росії.
Можливо, це і було не останньою метою Кремля -- запобігти енергетичній незалежності України, Польщі та й Європи. А всі війни, як відомо, ніколи не бувають за ідею, тільки -- за їжу, паливо, одяг... До речі, якщо вже говорити про ідеологію -- Москва, коли треба прикривається лозунгом захисту православних (так починалися її війни з Туреччиною). Грузія -- єдина на Кавказі православна країна. Якщо її розгромила Москва -- до чого тут православіє і вся ідеологія взагалі?
"Таваріщ волк знаєт каво кушать", -- говорив їхній Путін. Не подавиться?
Василь Чепурний.
Холодна війна починається?
Світ виступив проти Росії -- навіть німецька канцлер, яка досі благоволила Москві та Путіну, що вміє по-німецьки говорити (вивчився у шпигунській резидентурі), засудила агресію Росії. Кремль настійливо заявляв -- ми не боїмося нової холодної війни. І ...накаркали. До Києва приїхав керівник відомства закордонних справ Великобританії з пропозицією створити антиросійську коаліцію. Цікаво, що саме в Києві така ідея прозвучала. Згадаймо й те, що початок холодної війни проголоисв совїм знаменитим виступом таки представник Великобританії Вінстон Черчілль. Історія повторюється?
Пророцтво грузинського патріарха
Ілія Другий -- мудрий чоловік. Недарма вже 45 років свого апостольського служіння відзначив. У листі главам Росії Мєдвєдєву та Путіну глава Грузинської православної Церкви попередив: визнання незалежності південної Осетії та Абхазії викличе центробіжні настрої в самій Росії. І справді -- глава південних осетин Кокойти вже заявив про необхідність об"єднання з осетинами північними. Вони, нагадаємо, мають своє автономне утворення в складі Російської Федерації. Невже Росія так само визнає незалежну Осетію, віддавши шматок своєї території? Чи, може, готова визнати незалежність Чечні?
Коментарі (5) |
| |