реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Особливості та різновиди ручних візків

Візок ручний - універсальний пристрій, що використовується на складських або промислових підприємствах, будівельних майданчиках. За допомогою такого обладнання можна легко переміщати малогабаритні та середньогабаритні вантажі, що не перевищують вагу в 600 кг.

Основні види ручних візків?

Така складська техніка ділиться на кілька видів, після вивчення яких, ви зможете підібрати оптимальний варіант. Основні різновиди:

  • На двох колесах. Основне призначення - транспортувати вантажі до 250 кг. Зазвичай таке обладнання має компактні розміри, гарантує легкість у застосуванні та прекрасні маневрені можливості. Підійдуть для складів, магазинів, торгових точок на ринках тощо. Випускаються зі стаціонарними і відкидними платформами.
  • Платформні. Мають 3 або 4 колеса і підходять для транспортування вантажів вагою до 600 кг. Головні відмінності - легкість управління, надійність, практичність і універсальність використання. Ви можете підібрати візки за видом і розміром коліс. Застосовуються такі види на складах, торгових об'єктах, будівельних організаціях і промислових підприємствах.
  • Поличні. Ідеально підходять для транспортування різних вантажів, зокрема й дрібних деталей, інструментів. Головні відмінності - відмінна маневреність. Обладнання здатне витримувати до 180-600 кг.

Крім того, ви можете вибрати спеціальні ручні візки для переміщення специфічних вантажів, наприклад, бутлів з мастилом, водою, газових балонів тощо. Відрізняються вузькою конструкцією і застосовуються в промисловій сфері.

На що звернути увагу під час купівлі?

При виборі візка варто враховувати рівень навантаження. Цей показник може становити від 150 кг до 600 кг. Необхідно враховувати товари і вантажі з якими ви працюєте.

Крім того, враховуйте розмір платформи. Цей параметр залежить від розміру вантажу (транспортування шухляди і дивана вимагає різних пристроїв). Цей показник також впливає і на висоту візка. 

Обов'язково враховуйте колеса при виборі обладнання. Для виготовлення коліс можуть застосовувати метало-гумовий матеріал, пневматичний, поліуретановий. До того ж колеса можуть бути стаціонарними або з поворотним кронштейном.

Пневматичний матеріал застосовується для великовантажних візків (до 450 кг на одне колесо). Цей варіант ідеально підійде для перевезення вантажів по нерівних поверхнях, зовні або всередині будівель.

Метало-гумові колеса оптимальні для застосування в агресивному середовищі, а також на поверхнях, де можуть бути цвяшки, стружки металу та інші гострі предмети.









Коментарі (0)