Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
Зрада України московською церквою
09-Бер-15 989 0.0 1
Оприлюднені документи, які свідчать про те, що керівники Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) юридично визнали анексований Крим частиною РФ, передавши усе майно двох кримських єпархій на баланс Російської церкви.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень. Народні депутати вже приготували колективне звернення до керівництва держави і правоохоронних органів з цього приводу.

Як йдеться в сюжеті, УПЦ МП не може визначитися, з ким вона - з Україною чи з російським патріархом Кирилом. За час війни на Донбасі керівництво і новий предстоятель УПЦ МП Онуфрій жодного разу не виступили зі словами підтримки українскої армії, жодного разу не були сказані слова про Росію, як країну-агресора. "Я не політик, я на це питання не можу вам відповісти", - виправдовується предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій.

При цьому священники УПЦ МП не гребували допомагати бойовикам на Сході.УНІАН


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:митрополит Онуфрій, окупація Криму, УПЦ МП, ТСН, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Суттєве уточнення - зрада Українською православною церквою (МП). Ця зрада має давню історію - з часів визвольних змагань українського народу 17 століття і як явище має назву" візантійщина".
Пропоную ознайомитися на моєму блозі  нижче зі статтею "Знайти відповідь у минулому".
avatar