реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Затримки зарплати на Чернігівщині: тільки початок?
11-Груд-11 1226 0.0 0
За листопад цього року вчителі Чернігівського району Чернігівської області досі не отримали зарплати. Такі інформації та скарги масово надходять до Чернігівської районної організації Української народної партії.
З’ясувалось, що такі самі проблеми з виплатою заробленого у працівників культури, освіти, охорони здоров’я – загалом у бюджетників. Це, вже забуте за минулої влади явище, також охопило й працівників місцевих органів влади.
Проблему з тривалим затриманням зарплат працівників бюджетної сфери підтвердили однопартійці обласного центру та районів Чернігівщини, з Києва та областей України.
Отже, затримки з зарплатою є всеукраїнським явищем. Всі незалежні від влади експерти однозначно кажуть, що зменшуються надходження в бюджет країни внаслідок погіршення соціально-економічної ситуації. Причина: резерви успішної політики за попередньої влади закінчились і суспільство зіткнулось з результатами діяльності владної команди «проффесіонналівв».
УНП та інші опозиційні політичні партії вважають, що затримки у виплаті зарплат і зухвале утримання за гратами лідерів опозиції – це серйозні ознаки не тільки кризової економічної політики партії влади, але й початок реальної здачі національних інтересів володорям сусідньої держави.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar