реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
"Забагато російських агентів..."
04-Трав-21 785 5.0 0
Україна не можна стати членом НАТО, доки в керівному апараті країни будуть знаходитись проросійські агенти.

Про це в ефірі “Прямого” заявив письменник, надзвичайний і повноважний посол України в США (1994-1998), доктор медичних наук Юрій Щербак.

За його словами американські партнери вже неодноразово натякали на значну кількість російських шпигунів у сфері внутрішньої безпеки України.

“Американці взагалі дуже занепокоєні були ще 25-30 років тому станом нашої внутрішньої безпеки і витоками інформації з найвищих рівнів і щаблів до Москви. І коли почалася кампанія по розширенню НАТО, то мені сказали мої друзі американські: розумієш, у вас повнісінько російських агентів, і ви зараз не зможете в НАТО вступити, тому що одразу всі таємниці попливуть до Москви”, – розповів письменник.

Він зауважив, що сусідні країни потрапили до НАТО коли відсторонили генералів, які навчалися у Москві.

“Так само було сказано і Румунії. І Румунія провела чистку серед своїх генералів, Польща провела чистку. Всі полковники, капітани, генерали, які вчилися в Москві – вони всі були відсторонені. Нове покоління прийшло. Тому що це дуже чутливі фактори національної безпеки. Я думаю, буде і про це розмова”, – заявив експосол України в США.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:НАТО, агенти Москви, гібридна війна, Юрій Щербак


Читайте такожКоментарі (0)
avatar