З російських соцмереж: "распутіца"
Росіяни там скаржаться, що "фронт стоіт", а це погано. Їх втішає Царьов, каже, "то так всігда, то просто распутіца"
Але якщо подивитись наші звіти за квітень минулого і позаминулого року, то минулого року вони брали Куп'янськ, активно просувались щодня з новими селами в Донецькій області, були активні на Лиманському напрямку.
Позаминулого року підходили до Часового Яру, очікували нового масованого обстрілу (і стався)
І ніяка "распутіца" чогось не заважала.
Друга велика відмінність в квітні цього року, якої ще не було, - повністю відсутня оця побєдна істерика до 9 травня. Мабуть, ще буде, ближче до дати х- але минулі роки вже горіло-палало, строїлись, писали "діктанти побєди", клєїли фотки на палки, готувались, солдати демонстративно виривали травичку під пам'ятниками невідомим солдатам, "різали голубів", тобто вирізали "птіц міра" з картонки, як реквізит. Ну а тепер - "распутіца" і нуляка.
Олена ЗАХАРЧЕНКО
Але якщо подивитись наші звіти за квітень минулого і позаминулого року, то минулого року вони брали Куп'янськ, активно просувались щодня з новими селами в Донецькій області, були активні на Лиманському напрямку.
Позаминулого року підходили до Часового Яру, очікували нового масованого обстрілу (і стався)
І ніяка "распутіца" чогось не заважала.
Друга велика відмінність в квітні цього року, якої ще не було, - повністю відсутня оця побєдна істерика до 9 травня. Мабуть, ще буде, ближче до дати х- але минулі роки вже горіло-палало, строїлись, писали "діктанти побєди", клєїли фотки на палки, готувались, солдати демонстративно виривали травичку під пам'ятниками невідомим солдатам, "різали голубів", тобто вирізали "птіц міра" з картонки, як реквізит. Ну а тепер - "распутіца" і нуляка.
Олена ЗАХАРЧЕНКО
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



