реклама партнерів:
Головна › Новини › 

З 15 лютого 2024 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2024 року, відповідно до нових Правил любительського рибальства, у всіх рибогосподарських водних об'єктах встановлюється заборона на вилов щуки на період нересту, яка діятиме до 31 березня.

Щука – одна з небагатьох риб наших водойм, нерестова активність якої починається за температури води 3-5°C, що є нижчою порівняно з нерестовими температурами інших видів.

З метою захисту плідників у переднерестовий та нерестовий періоди, термін нерестової заборони на вилов щуки має поширюватися не тільки на період відкладення ікри, але й на час переднерестової активності.
За порушення Правил любительського рибальства передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності. А також відшкодування нанесених рибному господарству збитків у розмірі 3 468 грн за один екземпляр незаконно виловленої щуки.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099)112-13-44 (цілодобово).

Довідкова інформація:
З 1 листопада 2023 року на території Чернігівської області діє заборона на вилов риби у зимувальних ямах. З 1 грудня 2023 року на території області встановлена заборона на лов раків.

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль

Коментарі (0)
avatar