Взуттєве підпілля
![](https://siver.com.ua/_nw/65/s02566005.jpg)
Фізична особа здійснювала тут підприємницьку діяльність без відповідних документів.
За результатами перевірки складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП, а також вилучено готову продукцію та знаряддя для її виготовлення на загальну суму 38700 грн., які передані на відповідальне зберігання.
Олексій Барановський, в.о. заступника начальника відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові
Читайте також |
Коментарі (0) |