реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Вітання для медиків

17-Чер-10 1995 0.0 0
В Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка пройшли урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який відзначатиметься у неділю 20 червня. Подякувати медиками за їхню благородну, жертовну працю прийшли голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, заступник голови обласної ради Василь Ковальов, міський голова Чернігова Олександр Соколов. Вітали колег також заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова та голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Павло Потапко.
У своєму вітальному слові Володимир Хоменко, зокрема, окреслив пріоритети галузі охорони здоров’я і нагадав про основні її завдання. До пріоритетів він відніс охорону материнства й дитинства, боротьбу із соціально значущими захворюваннями, такими, передусім, як ВІЛ/СНІД і туберкульоз, онкологічними та серцево-судинними недугами, підвищення рівня надання медичної допомоги жителям сільської місцевості.

Керівник області подякував медичним працівникам області за сумлінну працю, побажав здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у професійній діяльності, вручив почесні грамоти облдержадміністрації.

В ході урочистостей медиків відзначили також грамотами Міністерства охорони здоров’я України, обласної та міської рад, управління охорони здоров’я області та профспілкового комітету. Не були забуті й ветерани медичної служби. Зі словами глибокої вдячності за багаторічну працю і наставництво їм теж вручили грамоти і квіти.

Музичним вітанням медикам став святковий концерт, підготовлений артистами театру.

Прес-служба управління охорони здоров’я

Чернігівської облдержадміністрації
Теги:Медики, Олександр Соколов, професійне свято, Володимир Хомеко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar